Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Profesjonalne taśmy do kinesiotapingu.

Taśmy inaczej nazywane bywają tejpami to coraz bardziej popularne produkty medyczne na rynku, które często używają zawodowi sportowcy lub osoby aktywne fizycznie, narażone na licznie występujące obrzęki. Do stosowania tejpów zachęca się również zwykłych użytkowników mających problemy z różnego rodzaju bólami. Tejpy do kinesiotapingu pomagają doraźnie w różnego rodzaju bólach, zapobiegają ich pogłębianiu się oraz pomagają szybciej powrócić do formy.

Bardzo często wykorzystuje się je w fizjoterapii, w trakcie leczenia rehabilitacyjnego i na wypadek urazów. Jak stosować taśmy - tejpy? Ich użycie jest bardzo proste, czasami wymaga pomocy drugiej osoby, jeżeli chodzi o partie np. pleców. Tejpy należy nakleić w miejscu, w którym występuje ból. Specjalna metoda naklejania taśmy oddziałuje leczniczo na nasze ciało, redukując zmęczenie mięśni, ograniczając ból oraz zwiększając zakres wykonywanych ruchów. Instrukcja naklejania taśmy dostępna w środku, należy jej przestrzegać w celu bezpiecznej i skutecznej aplikacji. Zaleca się aplikację tejpów na czystą oddłuszczoną skórę, dobrze jest wcześniej przemyć ją czystą wodą i osuszyć. Posiadają oddychającą strukturę zpobiegającą powstawaniu na skórze odparzeń, ran.

Taśmy są bezpieczne dla każdego, nawet alergików. Szacunkowa wytrzymałość kleju wynosi 5 dni, klej jest wodoodporny. Wododporność sprawia, że można używać ich na basenie, siłowni, w saunie lub domowej kąpieli. Paski należy ściągnąć po 5 zalecanych 5 dniach, wtedy bez problemu możemy je odkleić. Szerokość 5cm i długość 5m, pozwala na wszechstronne zastosowanie (taśmy można przycinać do dowolnych rozmiarów). Produkt certyfikowany, bezpieczny przeznaczony dla każdego. Bogata gama kolorystyczna w 4 kolorach: różowy, niebieski, cielisty i czarny. Elastyczny materiał nie powoduje dyskomfortu podczas poruszania się. 

 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- wyrób profesjonalnego przeznaczenia (najwyższa jakość wykonania) 
- stosowane między innymi w: bólach, urazach, obrzękach, przeciążeniach itp. 
- redukują zmęczenie mięśni, ograniczają ból i zwiększają zakres wykonywanych ruchów 
- oferowane w 4 kolorach (różowy, niebieskim, czarnym i cielistym) - wyrób certyfikowany (CE, FDA)
- elastyczność taśm zbliżona do siły ludzkich mięśni 
- struktura "oddychająca" (ogranicza ryzyko odparzeń i podrażnień)
- szacunkowa wytrzymałość kleju: 5 dni
- bezpieczne dla alergików 
- szerokość: 5 cm, długość: 5m

Napisz opinię
2017-06-26 21:04:17 - 

Na tych taśmach uczą się moi studenci. Są bardzo wytrzymałe i mają fajne kolorki

2020-03-16 15:28:46 - 

Taśmy bardzo mi pomogły i fakt trzymają się długo w porównaniu do innych tejpów.