Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Masa plastyczna do rehabilitacji Therapy Putty

Masa plastyczna jest rodzajem produktu terapeutyczno - rehabilitacyjnym. Polecanym w ćwiczeniach dłoni i palców, które nie funkcjonują prawidłowo w wyniku licznych chorób czy urazów. Zastosowanie regularnie masy plastycznej zmniejsza dolegliwości bólowe, sztywność palców i dłoni. Masa rehabilitacyjna pozwala również poprawić zakres ruchu w stawach międzypaliczkowych i nadgarstku. Dodatkowo jej systematyczne używanie pomaga wzmocnić chwyt i przywrócić zaburzone funkcje chwytania.

Masa terapeutyczno - plastyczna bardzo dobrze sprawdza się w przypadku występowania chorób zwyrodnieniowych dłoni po urazach oraz w osłabionej sile mięśni przedramienia. Masa plastyczna ma również działanie odstresowujące, ściskanie jej pozwoli się zrelaksować. Polecana jest dla osób prowadzących stresujący tryb życia. Masa ze względu na niewielki rozmiar może towarzyszyć nam wszędzie. Można stosować ją w chwili przerwy w pracy, podróży czy przed telewizorem. Masa plastyczna posiada 3 poziomy twardości: żółty - słaba dla osób dopiero zaczynających ćwiczenia z tego typu materiałem, czerwona - średnia dla osób bardziej zaawansowanych, niebieska - mocna dla osób, najbardziej zaawansowanych, którzy mają dobrą chwytność w dłoni. 

Jak stosować masę Therapy Putty? Jej zastosowanie polega na wałkowaniu materiału zewnętrzną i wewnętrzną stroną ręki, zgniataniu, ściskaniu oraz uciskaniu masy pojedynczymi palcami. W celu działania odstresowującego należy ściskać masę całą dłonią. Masa do ćwiczeń jest bezpieczna w zastosowaniu, gdyż wykonana została z nietoksycznego materiału silikonowego, sprawdzi się również w ćwiczeniach dla dzieci. Na stronie głównej należy dokonać wyboru twardości masy, przy jej wyborze należy kierować się stanem zdrowia naszych dłoni bądź poradą specjalisty.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- masa plastyczna do ćwiczeń i rehabilitacji
- polecana dla osób prowadzących stresujący tryb życia
- zmniejsza ból i sztywność stawów palców, dłoni i nadgarstka
- poprawia zakres ruchu w stawach międzypaliczkowych i nadgarstku
- pomaga wzmocnić chwyt lub przywrócić zaburzone funkcje chwytne ręki
- bardzo dobra w rehabilitacji w przypadku chorób zwyrodnieniowych ręki, po urazach, przy osłabionej sile mięśni przedramienia i dłoni
- posiada 3 poziomy twardości oznaczone kolorami: żółty, czerwony i niebieski
- z nietoksycznego materiału
- niewielki rozmiar pozwala zabrać masę niemalże wszędzie
- zawartość 85 g
- z bezpiecznego 100% silikonu

Masa do wyboru w 3 poziomach twardości:

- żółta - słaba
- czerwona - śerdnia
- niebieska - mocna

Napisz opinię
2020-03-19 15:22:06 - 

Masa świetna dla mnie jako relaks