Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Taśmy - gumy oporowe do ćwiczeń i rehabilitacji w wielu kolorach

Taśmy rehabilitacyjne zwane również gumami oporowymi, możemy także spotkać się z taką nazwą jak taśmy typu band to doskonałe produkty medyczne stosowane w rehabilitacji i codziennej aktywności fizycznej. Taśmy skutecznie pomagają rozwijać mięśnie np. klatki piersiowej, ramion, brzucha, odpowiadają również za ich wzmocnienie. Systematyczne ćwiczenia z tego rodzaju sprzętem pozwalają na zachowanie dobrego stanu fizycznego.

Sprawdzą się dla osób, które mają problemy z koordynacją ruchową, zarówno u dorosłych jak i u dzieci. Taśmy pomagają także eliminować wady postawy. Ćwiczenia rehabilitacyjne z wykorzystaniem taśm, należy omówić z rehabilitantem lub fizjoterapeutą, aby wykonywać je skutecznie i nie zaszkodzić zdrowiu. Taśmy rehabilitacyjne są doskonałe w różnego rodzaju ćwiczeniach oporowych i siłowych, coraz częściej stosowane w siłowniach i klubach fitness.

Gumy oporowe występują w kilkustopniowej skali, oznaczonej poszczególnymi kolorami. I tak kolor czerwony odpowiada niewielkiej sile oporu, zielony to średni opór, a widoczny na zdjęciu niebieski to znaczny opór. Skala pozwala na indywidualne dopasowanie produktu do własnych potrzeb i poziomu zaawansowania w ćwiczeniach. Ponadto taśmy posiadają bardzo mocny i elastyczny materiał, umożliwiający szereg modyfikacji w ćwiczeniach.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- wzmacniają mięśnie (np. ramion, brzucha, klatki piersiowej)
- polecane w ćwiczeniach rehabilitacyjnych
- stosowane w klubach fitness, na siłowni
- skutecznie korygują wady postway
- systematyczne ćwiczenia z taśmami pozwalają na zachowanie dobrej kondycji organizmu
- zwiększają koordynację ruchową
- wytworzone z bardzo elastycznego materiału
- mocne, mają dużą wytrzymałość na uszkodzenia
- przeznaczone dla dzieci i dorosłych
- posiadają różną siłę oporu, skalowaną przez kolorystykę
- niewielka cena w stosunku to wysokiej jakości

Napisz opinię
2017-07-16 16:39:02 - 

Dzięki taśmie wyrobiłam sobie świetną sylwetkę. Opór jest duży, co dla mnie jest tylko dodatkowym plusem