Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Solidne taśmy do ćwiczeń i rehabilitacji w wielu kolorach

Taśmy do ćwiczeń rehabilitacyjnych, (gumy oporowe) to skuteczne produkty medyczne. Taśmy wykorzystywane w rehabilitacji idealnie sprawdzają się w ćwiczeniach na siłowni w klubach fitness, jak i również w domowej aktywności fizycznej. Taśmy pomagają korygować wady postawy, wzmacniają i rozbudowują mięśnie np. brzucha, klatki piersiowej, ramion. Doskonałe dla osób chcących poprawić  ogólną koordynację ruchową.

Systematyczne ćwiczenia z taśmami rehabilitacyjnymi pozwalają na zachowanie odpowiedniej formy organizmu. Można wykonywać nimi ćwiczenia oporowe i siłowe. Ćwiczenia z wykorzystaniem taśm rehabilitacyjnych, urozmaicają aktywność fizyczną, doskonałe dla osób, które szybko się nudza zwykłą gimnastyką. Gumy oporowe występują w kilku kolorach, kolor taśmy ma znacznie ponieważ odpowiada konkretnej sile oporu.

Taśma, której dotyczy oferta w kolorze zielonym, odpowiada średniemu oporowi, dla osób lekko zaawansowanych w ćwiczeniach z gumą. Posiadamy również taśmy w kolorach: czerwony (niewielki opór) i niebieski (zapewniający znaczny opór). Ponadto taśmy  typu Band, tak również bywają określane zostały wytworzone z bardzo elastycznego materiału odpornego na uszkodzenia np. rozerwanie, pęknięcie. Produkty przeznaczone dla osób początkujących w tego rodzaju ćwiczeniach, jak i również dla osób zaawansowanych, dla dorosłych i dzieci.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- wzmacniają i rozwijają mięśnie (np. brzucha, rąk, ramion, nóg)
- doskonale sprawdzają się w  rehabilitacji 
- używane na siłowni, w klubach fitnes
- eliminują wady postawy
- pozwalają na zachowanie dobrej formy 
- zapewniają większą koordynację ruchową
- z elastycznego materiału
- odporne na uszkodzenia
- dla każdego nawet osób początkujących
- w kilku kolorach o różnej sile oporu

Napisz opinię
2017-07-16 16:39:22 - 

Taśma ma przyjemny kolor i dobrze się rozciąga. Nie rwie się