Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Wysokiej jakości latarka do diagnostyki LD-V09

Latarka diagnostyczna należy do specjalistycznego asortymentu medycznego i wykorzystywana jest w wielu profesjach. Latarka lekarska stosowana może być między innymi jako latarka do badania, kanału usznego, gardła, oczu np. reakcji źrenic na światło oraz wielu innych czynności diagnostycznych. Latarka jest bardzo lekka jej obudowa wykonana została z wytrzymałej stali nierdzewnej, dzięki temu może posłużyć nam na dłuższy czas. Latarka LD-V09 została zakończona praktycznym metalowym klipsem, który umożliwia wygodne umieszczenie jej na szluwce spodni czy kieszeni fartucha.

Mały rozmiar pozwala przechowywanie jej w kieszeni czy torebce. Latarki lekarskie - diagnostyczne najczęściej stosowane są przez lekarzy, studentów medycyny, pielęgniarki, ratowników medycznych i inny personel służby zdrowia. Mogą również być użytkowane przez każdego z nas, sprawdzą się między innymi w niektórych profesjach dla osób zajmujących się hobbystycznie czy zawodowo niewielkimi rzeczami jak jubilerzy, filatelistycy, czy numizmatycy. Może być pomocna dla majsterkowiczów, również w ciemności tym bardziej, że zajmuje niewiele miejsca i można mieć ją zawsze przy sobie. 

Latarka diagnostyczna firmy "Little Doctor" dostarcza odpowiednio mocne i jasne światło LED, które ułatwia dogłębną diagnostykę. Długość latarki wynosi 14 cm. Jej obsługa jest prosta i intuicyjna - włączamy i wyłączamy latarkę jak standardowy długopis, dlatego też niekiedy nazywana jako latarka długopis. Latarka zasilana na baterie, które znajdą Państwo w zestawie. Latarka medyczna Little Doctor posiada metalową obudowę z kolorowymi elementami. Do wyboru mamy 3 kolory tego modelu a mianowicie srebrny, fioletowy, pomarańczowy. Przed zakupem należy wybrać interesujący nas kolor na głównej stronie. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne rodzaje latarek medycznych w mniejszym i większym rozmiarze, także latarki ratunkowe. 

latarka lekarska

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- latarka diagnostyczna Little Doctor
- przeznaczona do różnych czynności medycznych może być również wykorzystywana w wielu innych profesjach
- obudowa wykonana z trwałej stali nierdzewnej
- pozwala na bardzo dobrą widoczność badanego obszaru
- latarka medyczna diodowa z jasnym światłem diody LED
- intuicyjne włączanie i wyłączanie jak w długopisie
- długość: 14 cm
- posiada wygodny klips do zawieszenia np. w kieszeni fartucha lub w kamizelce taktycznej ratownika medycznego
- w komplecie z bateriami 2 x AAA
- dostępna w 3 różnych kolorach: srebrnym, fioletowym i pomarańczowym
- mała i poręczna

latarka