Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tani ustnik do endoskopii z taśmą

Endoskopy to specjalistyczne sprzęty medyczne, pomocnicze w wykonywaniu wielu badań diagnostycznych. Służą do oglądania wewnętrznych ścian narządów. Endoskopy są niezwykle pomocne w celu postawienia prawidłowej diagnozy, ponieważ nie zawsze lekarz jest dostrzec wszystko bez tego rodzaju badania. Endoskopia jest pomocna głównie przy podejrzeniu występowania u pacjentów nowotworów płuc, jelita grubego, czy przełyku itp. Badanie endoskopowe nie należy do najprzyjemniejszych i często budzi strach u wielu pacjentów. Jednak okazuje się, ze niepotrzebnie, ponieważ przy odpowiednim słuchaniu poleceń lekarza wykonującego zabieg i postępowaniu według jego wskazówek badanie można przejść bezproblemowo. Ustniki polecane są również do wykonywania innych badań np.: bronchoskopii, gastroskopii, stroboskopii, echokardiografii przełykowej itp. 

Do tego rodzaju badań warto wykorzystywać narzędzia pomocnicze takim jest prezentowany w tej ofercie ustnik do endoskopii. Ustnik zapewnia bardzo dobrą ochronę pacjentowi. Pozwala również chronić endoskop czy inny sprzęt przed przypadkowym przegryzieniem przez pacjenta w czasie badania. Jest to jednorazowy ustnik wykonany z bezpiecznego materiału nielateksowego. Ustnik powstał z bezpiecznego polietylenu. Ustnik wyposażony został w pasek podtrzymujący. Pasek można dostosować do indywidualnych rozmiarów pacjenta.

Ustnik posiada anatomiczną strefę zgryzu, dzięki temu bardzo dobrze dopasowuje się do szczęki każdego pacjenta. Ustnik endoskopowy pakowany pojedynczo, niniejsza oferta dotyczy 1 sztuki. Ustnik w kolorze zielonym. Ustniki dedykowane dla specjalistycznych placówek medycznych wykonujących badania endoskopi, polecane do profesjonalnego zastosowania przez wykwalifikowany personel medyczny. W naszej ofercie posiadamy również inny asortyment do medycznego zastosowania pomocniczy w wykonywaniu wielu badań, w tym celu zapraszamy do działu diagnostyka.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- ustnik do endoskopów
- pomocniczy przy wykonywaniu endoskopii, gastroskopii,stroboskopii itp. badań 
- ułatwia pracę lekarzowi,zapewnia wygodę dla pacjenta
- posiada anatomiczną strefę zgryzu
- chroni endoskop przed przypadkowym przegryzieniem sprzętu
- ustnik z taśmą, którą można wygodnie regulować
- powstał z bezpiecznego dla pacjenta tworzywa
- produkt przeznaczony do jednorazowego zastosowania
- ustnik pakowany pojedynczo
- w kolorze zielonym