Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Wysokiej jakości rejestrator EKG Istel HR2000

Badanie EKG – elektrokardiografia to badania wykorzystywane w celu diagnostyki chorób serca. Najczęściej wykonywane w specjalistycznych gabinetach medycznych, szpitalach, jednak, dzięki postępowi w technice również medycznej taki pomiar można wykonać w warunkach domowych. Do tego celu przeznaczone zostały specjalne urządzenia medyczne jak rejestratory. Prezentowany w tej ofercie rejestrator medyczny EKG Istel HR-2000 to nowoczesne urządzenie dedykowane do domowego i profesjonalnego użytku. Jest to medyczny sprzęt pozwalający na rejestrację sygnałów EKG.

Dodatkowo ten model oferuje wygodne przesyłanie danych za pomocą Bluetootha do urządzeń mobilnych jak np. smartphon czy tablet. Dzięki takiej możliwości możemy stale monitorować pracę serca a dane w razie potrzeby przesłać lub pokazać lekarzowi. Urządzenie jest bardzo dokładne i wiarygodne działa na tej samej zasadzie co profesjonalne rejestratory EKG stosowane w szpitalach. Aparat do badań EKG wyposażony został w 4 wbudowane elektrody pozwalające na uzyskanie 6 odprowadzeń I,II,III,aVR,aVL,aVF.

Urządzenie do EKG zapewnia wygodę pozwalając na samodzielne przeprowadzanie badania elektrokardiograficznego, niemalże w każdym miejscu, gdzie się znajdujemy. Rejestrator jest bardzo łatwy w obsłudze pomiaru możemy dokonać za pomocą 1 przycisku. Sygnał wykrywany jest przez przyłożenie urządzenia do klatki piersiowej. W urządzeniu można ustawić czułość i częstotliwość pomiarową. Dodatkową opcją jest funkcja automatycznego wyłącznika, która pozwala zaoszczędzić baterie. Urządzenie niewielkich rozmiarów, dzięki temu można mieć go zawsze przy sobie.  Do zestawu zostało dołączone etui pozwalające na bezpieczne przenoszenie sprzętu, instrukcja obsługi, z którą należy się zapoznać przed użyciem oraz karta gwarancyjna - 24 miesiące. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- wysokiej klasy rejestrator EKG przenośny
- pozwala wykryć sygnał EKG poprze przyłożenie urządzenia do klatki piersiowej
- cztery wbudowane elektrody umożliwiające uzyskanie 6 odprowadzeń - I,II,III,aVR,aVL,aVF
- urządzenie z wbudowanymi elektrodami
- automatyczny wyłącznik
- rejestrator łatwy w obsłudze już za pomocą 1 przycisku
- wyniki przesyłane przez bluetooth można monitorować w aplikacji na smartphonie w tablecie
- zapewnia dokładność i wiarygodność jak medyczne rejestratory stosowane w szpitalach
- z możliwością ustawienia czułości i częstotliwości pomiarowej
- etui w zestawie
- urządzenie lekkie i poręczne
- można z niego korzystać w każdych warunkach 
- etui 

punktor SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

- rejestrator do EKG Istel 2000
- automatyczne wyłączanie
- liczba odprowadzeń: I, II,III, aVR, aVL, aVF
- transfer danych: bluetooth 4.0 Low Energy
- rodzaj systemu operacyjnego: Android, iOS
- zakres częstotliwości:
0,05 Hz – 32 Hz
0,05 Hz – 65 Hz 
0,05 Hz – 130 Hz
- próbkowanie: 160 p/s, 320 p/s, 640 p/s 
- rozdzielczość: 24 bit/próbkę
- rodzaj zasilania bateryjne: 2×1,5V LR03 AAA
- wielkość urządzenia: 118 x 66 x 26mm
- masa bez baterii: ok. 75g
- okres gwarancji: 24 miesiące

Napisz opinię
2020-06-01 14:32:06 - 

Urządzenie jest dla mnie koniecznością, więc niestety zakup był konieczny, dokładność, bezawaryjność, precyzja cena niestety do tanich nie należy

2021-06-05 09:10:17 - 

Niesamowite urządzenie. W moim przypadku korzystam z niego z systemem Istelcare, nie moge pozwolic sobie na tradycyjne wizyty u lekarza. Wart każdej ceny bo jest polskim i bezawaryjnym urządzeniem na gwarancji.