Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości przyrząd do badania wzroku

Oftalmoskop to medyczny przyrząd okulistyczny przeznaczony do badania oczu dla profesjonalnego personelu medycznego. Najczęściej stosowany w gabinetach okulistycznych, oddziałach szpitalnych. Urządzenie posiada specjalistyczne soczewki pozwalające przeprowadzić dokładne badanie oczu. Choroby oczu pojawiają się nie tylko u osób w podeszłym wieku ale mogą dotyczyć każdego z nas bez względu na wiek.

W oftalmoskopie zastosowano nowoczesną technologię LED. Ponad to posiada 5 świetlnych szczelin o różnej wielkości tak aby móc w prawidłowy sposób przeprowadzić badanie oczu na różnym poziomie. Zakres soczewek 20D do +20 D. Urządzenie diagnostyczne oka zasilane na baterie w zestawie - 2 x AA 1,5 V. 

Oftalmoskop w kolorze czarno srebrnym wykonany z trwałego aluminium. Odpowiednie wyprofilowanie pozwala na wygodne trzymanie w dłoni. Ten model dostępny w opakowaniu z 2 żarówkami, 2 bateriami oraz etui zabezpieczającym przed zanieczyszczeniami. W naszej ofercie sklepu medycznego posiadamy również inne przyrządy diagnostyczne oraz produkty medyczne. Gwarancja na produkt producenta wynosi 12 miesięcy. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- przyrząd przeznaczony do badania dna oka
- charakteryzuje go solidne wykonanie
- nowoczesna technologia LED
- 5 świetnych szczelin
- zakres soczewek od 20D do + 20D
- aluminiowa obudowa
- zasilany na baterie dostępne w zestawie
- z etui w zestawie
- instrukcja w j. polskim
- w komplecie: 2 żarówki, 2 baterii, etui, instrukcja obsługi