Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tania wymazówka bez podłoża

Wymazówki to powszechnie stosowany asortyment w warunkach medycznych. Wyróżniamy wymazówki z podłożem transportowym jak i również bez podłoża. Niniejsza oferta dotyczy wymazówek bez podłoża, obydwa warianty znajdą Państwo w naszym sklepie w dziale diagnostyka i badania. Ja sama nazwa wskazuje jest to wymazówka nie zawierająca podłoża. 

Tak zwane wymazówki bez podłoża można również spotkać pod inną nazwą jak np. wymazówki suche, wymazówki transportowe. Wymazówki zostały przeznaczone głównie do badań diagnostycznych. Pomocne przy pobieraniu próbek do badań, wymazów, nanoszenia substancji antyseptycznych lub leków na skórę czy na rany. Wymazówka została złożona z patyczka zakończonego wacikiem umieszczona w próbówce. Wymazówki tego typu mogą posłużyć również do pobierania płynów fizjologicznych ze śladami złuszczonego nabłonka DNA. Wymazówka posiada również szczelne zamknięcie co zabezpiecza przed otwarciem i utratą sterylności. 

Opakowanie zostało wyposażone w etykietę opisową, dzięki temu możemy wygodnie opisać każdą wymazówkę aby uniknąć pomyłek. Wymazówki bez podłoża należą do sterylnego asortymentu medycznego, powinny być użytkowane przez wykwalifikowany personel medyczny. Należy je przechowywać w bezpieczny sposób zalecany przez producenta. Niniejsza oferta dotyczy 1 sztuki wymazówki bez podłoża. W naszej ofercie znajdą Państwo również inny asortyment medyczny przeznaczony do badań diagnostycznych oraz sprzęt medyczny. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- wymazówka bez podłoża
- przeznaczona do pobierania różnego rodzaju materiału do badań
- do obierania płynów fizjologicznych ze śladami złuszczonego nabłonka
- produkt sterylny
- złożona z wacika i patyczka umieszczonego w probówce
- z szczelnym zamknięciem
- posiadają specjalne etykiety do wygodnego opisywania
- oferta dotyczy 1 sztuki
- do profesjonalnego zastosowania