Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tania wymazówka z podłożem transportowym Amies

Wymazówki z podłożem należą do specjalistycznego asortymentu medycznego powszechnie stosowanego w szpitalach, ambulatoriach czy laboratoriach diagnostycznych do wykonywania różnego rodzaju badań. Za pomocą wymazówek można wykonywać wiele czynności medycznych. Między innymi pobierać wymazy oraz przenosić pobrany materiał na pożywkę bakteryjną aby zidentyfikować nieprawidłowości w wymazie między innymi obecność mikroorganizmów.

Wymazówka transportowa Amies może być także używana do odkażania skóry, pobierania próbek DNA, rozprowadzania różnych lekarstw. Wymazówka z podłożem transportowym składa się z cienkiego patyczka zakończonego wacikiem, który w łatwy sposób pozwala nam pobrać materiał do badania. Na wymazówce zastosowano pole opisowe aby móc podpisać pobrany materiał dla lepszej identyfikacji i uniknąć pomyłek. Asortyment medyczny pozwala na 48 godzinną przeżywalność mikroorganizmów, co również zostało potwierdzone i udokumentowane.

Aby jednak probówka spełniała swoje zadanie należy postępować według zaleceń producenta również dotyczy to prawidłowego przechowywania produktu. Produkt należy do asortymentu sterylnego, pakowany jednostkowo, z długim terminem przynależności do zastosowania. Niniejsza oferta dotyczy 1 sztuki wymazówki z wacikiem Amies. Wymazówka bardzo lekka łatwa do przechowywania i transportowania. W ofercie znajdą Państwo również wymazówki bez podłoża oraz inny asortyment z przeznaczeniem do diagnostyki. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- wymazówka z podłożem transportowym Amies
- przeznaczona do wykonywania wielu badań w diagnostyce
- pozwala na szybkie i wygodny pobór materiału do badań 
- wygodna w codziennej pracy 
- co najmniej 48 godzin udokumentowanej przeżywalności mikroorganizmów
- z możliwością opisania
- produkt sterylny
- długi termin przydatności do zastosowania+
- oferta dotyczy 1 sztuki