Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedroga latarka lekarska do diagnostyki

Diagnostyka lekarska to dziedzina, która wymaga zastosowania różnego rodzaju asortymentu medycznego. Jednym z nich są diagnostyczne latarki, które mogą posłużyć do różnych czynności jak np. oglądanie jamy ustnej, czy kanału usznego itp. Latarka diagnostyczna w tej ofercie to niedroga latarka lekarska z przeznaczeniem do diagnostyki. Latarki tego typu powszechnie stosowane przez personel medyczny lekarzy, pielęgniarki, jak i również służby ratownicze.

Może być również wykorzystywana dla zwykłych użytkowników jako pomocniczy sprzęt w nocy w samochodzie, przydatna także dla majsterkowiczów. Jest to lekka latarka medyczna z klipsem, którą można przymocować do kieszeni, szlufki spodni czy też zmieścić w kieszonce kitla. Latarka została wykonana z aluminium, które zapewnia jej bardzo dobrą trwałość. Urządzenie emituje żółty kolor światła pozwalający na bardzo dobrą obserwację poszczególnych części ciała. Jest to latarka zasilana na baterie, które dodatkowo znajdą Państwo w zestawie. Latarka diagnostyczna niewielkich rozmiarów jej długość wynosi 14 cm. Posiada szybkie włączanie podobnie jak długopis stąd też określana jako latarka długopis.

Jej niewielkie rozmiary pozwalają mieć ją zawsze przy sobie. Latarka diagnostyczna długopis dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru na stronie głównej srebrna lub granatowa. Jest to niewielka latarka głównie dedykowana do zastosowania medycznego jednak doskonale sprawdza się w innych profesjach wymagających szczegółowego oglądania rzeczy jak np. optyka, filatelistyka czy jubilerystyka. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne latarki przeznaczone do diagnostyki, latarki ratunkowe oraz specjalistyczny asortyment medyczny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- latarka diagnostyczna - latarka długopis
- do diagnostyki lekarskiej również doskonale sprawdzi się w innych profesjach
- wykonana z lekkiego i trwałego aluminium
- dostępna w dwóch kolorach granatowy lub srebrny
- praktyczna zapinka umożliwia wygodne przechowywanie
- kolor światła: żółty
- dwie baterie zasilające AAA w zestawie
- długość urządzenia: 14 cm
- włączanie działa podobnie jak zwykły długopis

Napisz opinię
2017-10-03 08:47:43 - 

Sprawdza się dobrze jako latarka do karetki. W miarę trwała, dobrze wykonana, wytrzymuje już kilka miesięcy wożenia w torbie ratowniczej.