Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedroga butelka do odsysania ran Redona 250 ml

Butelka Redona to tzw. butelka przeznaczona do drenażu ran. Drenaż ran to z kolei zabieg polegający na odprowadzeniu określonych wydzielin z organizmu, niekiedy chociaż rzadziej z jednej jego partii do drugiej. W tym właśnie celu są stosowane wspomniane wyżej butelki Redona. Butelka wykorzystywana jest do zebrania płynów poddanych drenażowi. Może być również stosowana w czasie operacji czy niektórych zabiegów do oczyszczenia operowanego obszaru z krwi jak i również płynów wysiękowych.

Przezroczysta konstrukcja butelki Redona pozwala na kontrolę ilości oraz zabarwienia zgromadzonego materiału. Jej specjalistyczna stożkowa konstrukcja nakrętki pozwala na zastosowanie połączeń drenowych o zróżnicowanej średnicy. Dodatkowo butelka do odsysania posiada zamykaną nakrętkę chroniącą przed wyciekiem płynów. Butelka drenażowa Redon wyposażona została w uchwyt więc może być zawieszana na medycznych wieszakach, można ją również położyć na blacie jak i również trzymać w dłoni podczas czynności odsysających. Posiada czytelną podziałkę co 25 ml. Jest to produkt sterylny, sterylizowana tlenkiem etylenu, powstała z bezpiecznego nietoksycznego tworzywa. 

Butelka do drenażu ran Redona jest bardzo lekka a jej kształt zapewnia wygodę w czasie trzymania w dłoni. Butelka do odsysania ran znajduje zastosowanie zarówno w zakładach opieki zdrowotnej jak i w domowej opiece nad chorym. Butelka Redona w naszej ofercie dostępna jest w dwóch rozmiarach do wyboru prezentowany powyżej o pojemności 250 ml oraz w innej ofercie duża butelka o pojemności 400 ml. W naszym sklepie znajdą Państwo również różnego rodzaju dreny, ssaki ręczne, elektryczne oraz inny asortyment medyczny. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- butelka Redona
- przeznaczenia do gromadzenia wydzielin
- kompatybilna z drenami o różnych rozmiarach
- posiada uchwyt do zawieszenia
- stożkowa złączka pozwala na zastosowanie drenów o różnej średnicy 
- wyposażona w zatyczkę zapobiegającą wylaniu się wydzielin
- czytelna podziałka skalowana co 25 ml
- przezroczysta konstrukcja pozwala na obserwację zawartości
- poddana sterylizacji z użyciem tlenku etylenu
- pakowana pojedynczo
- wykonana z nietoksycznych materiałów
- pojemność 250 ml