Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Duża butelka Redona 400 ml

Butelka Redona inaczej nazywana bywa butelką do odsysania ran, płynów, wydzielin. Jest to specjalistyczna butelka, która została przeznaczona na gromadzenie różnego rodzaju płynów, wydzielin poddanych drenażowi. Drenaż ran to odprowadzanie płynów z narządów do innych części ciała lub też poza ciało pacjenta w tym celu wykorzystuje się między innymi butelki Redona. Stosowana bywa również podczas zabiegów, operacji w celu oczyszczenia ran z wysięków, krwi itp.

Butelka drenażowa Redona posiada stożkową złączkę, która pozwala na kompatybilność z połączeniami w różnym rozmiarze. Przezroczystość tworzywa z jakiego powstała butelka Redon pozwala na obserwację zawartości. Przy butelce zamocowano uchwyt pozwalający na zawieszenie butelki na wieszaku, wygodna również do trzymania w dłoni, dzięki karbowanej strukturze. Zastosowanie zatyczki zapobiega przypadkowemu wylaniu się płynów. Na butelce widnieje czytelna skalowana podziałka co 25 ml, pozwalająca kontrolować ilość zebranego płynu. 

Jest to bezpieczny produkt medyczny sterylny poddany sterylizacji tlenkiem etylenu. Butelka Redona pakowana pojedynczo z długim terminem przydatności do zastosowania. Przeznaczona do profesjonalnego użytku przez wykwalifikowany personel medyczny. Pojemność butelki w tej ofercie wynosi 400 ml, w naszej ofercie posiadamy również mniejszą pojemność wynoszącą 250 ml oraz inny asortyment medyczny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- butelka Redona 400 ml
- przeznaczenia do gromadzenia wydzielin, wysięków
- kompatybilna z drenami o różnych rozmiarach
- posiada wygodny uchwyt do zawieszenia
- stożkowa złączka
- z zatyczką zamykającą
- czytelna podziałka skalowana co 25 ml
- poddana sterylizacji z użyciem tlenku etylenu
- wykonana z nietoksycznych materiałów
- pakowana pojedynczo 

Polecamy Państwu również: