Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo solidny rotor ortopedyczno - rehabilitacyjny 

Rotor manualny ortopedyczno - rehabilitacyjny ze stali i niklu to bardzo solidne urządznie dla osób wymagających rehabilitacji po urazach, wypadkach w niedowładzie kończyn górnych i dolnych (rąk, nóg). Szczególnie polecany w rehabilitacji stawów kolanowych i łokciowych. Rotory są specjalistycznymi urządzeniami, które pozwalają choremu na powrót do zdrowia i odzyskanie ruchomości kończyn. Rotory manualne rehabilitacyjne pomagają stymulować układ nerwowy.

Znacznie porawiają ukrwienie kończyn w układzie tętniczym, żylnym i limfatycznym, co skutecznie redukuje skrzepy i zatory żylne. Dodatkowo wspomagają siłę mięśniową kończyn. Urządzenia do rehabilitacji można wykorzystywać w pozycji siedzącej np. na fotelu czy łóżku, w ćwiczeniach kończyn dolnych. Z kolei kończyny górne można ćwiczyć stawiając sprzęt na stabilnym blacie. Dzięki mocnej konstrukcji i zastosowaniu antypoślizgowych nóżek, rotor nie ześlizguje się i można bezpiecznie ćwiczyć. Rotor posiada wzmocnioną ramę będzie idealny dla osób o większej masie ciała.

Obudowa sprzętu rehabilitacyjnego tego modelu to wysokiej jakości stal połączona z niklem, nadaje elegancki wygląd i czyni urządzenie bardzo wytrzymałym. Pedały rotoru zostały wyposażone w solidne podstawki i paski podtrzymujące stopy i dłonie, które zapobiegają ślizganiu się. Rotor ortopedyczno - rehabilitacyjny posiada pokrętło, przy pomocy, którego możliwe jest zastosowanie odpowiedniego oporu. Urządzenie w tej wersji nie posiada licznkia. Niewielka waga 2,2 kg pozwala na przenoszenie sprzętu, bez większego problemu w dowolne miejsce.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- manualny rotor z niklu i stali
- ze wzmocnioną ramą dla osób o dużej wadze
- zastosowanie w rehabilitacji dla kończyn górnych i dolnych
- pozwalają choremu na szybsze odzyskanie sprawności ruchowej
- usprawniają krążenie w układzie tętniczym, żylnym i limfatycznym
- zapobiega tworzeniu się zatorów i żylaków
- możliwość wykonywania ćwiczeń w pozycji siedzącej
- w konstrukcji zastosowano antypoślizgowe stopki 
- może wspomagać redukcję wagi 
- posiada 2 pedały z anyposlizgowego materiału
- niewielka waga 2,2 kg 

punktor  INFORMACJE DODATKOWE:

- rama urządzenia: stalowa z niklem
- pedały: 2 solidne pedały z paskami podtrzymującymi kończyny
- siła oporu: regulowana manualnie
- wymiary urządzenia: 41cm x51 cm 
- waga rotoru: 2,2 kg 

Napisz opinię
2017-07-16 16:41:25 - 

Urządzenie jest stabilne i bezpieczne, łatwo się z niego korzysta