Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Wysokiej jakości rotor rehabilitacyjny AR-019 z licznikiem, znanego wieloletniego dystrybutora sprzętu medycznego w Polsce - firmy ARmedical. Prezentowany rotor do ćwiczenia rąk i nóg stosowany bywa jako środek do rehabilitacji kończyn górnych i dolnych. Składany rotor do rehabilitacji AR-019 znajduje zastosowanie np. podczas powrotu do zdrowia po zabiegach ortopedycznych lub w przebiegu rehabilitacji po chorobach reumatodialnych. Opisywany rotor to certyfikowany wyrób medyczny, wspomaga powrót do pełnej sprawności, a jego użytkowanie wpływa pozytywnie na układ krążenia i dbanie o dobra kondycję i odpowiednią masę ciała. Produkt bywa stosowany również w profilaktyce zakrzepów żylnych i tętniczych.

Regulacja siły oporu następuje w sposób płynny. Produkt został wyprodukowany na stalowej solidnej ramie. Rotor wyposażony jest w komputer zliczający ilość obrotów oraz ich częstotliwość, jak również liczbę potencjalnie spalonych kalorii. Dzięki zastosowaniu specjalnych antypoślizgowych nakładek, ćwiczenie rotorem jest możliwe nawet na gładkich powierzchniach (np. ćwiczenie mięśni kończyn górnych na blacie stołu). Wyrób dostępny jest w trzech kolorach: szarym, czarnym oraz niebieskim. Produkt bywa określany często jako: rowerek rehabilitacyjny (do rehabilitacji), nie jest to jednak określenie do końca prawidłowe i może powodować wprowadzenie w błąd.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobra jakość wykonania
- 12 miesięcy gwarancji
- rotor do ćwiczenia nóg i rąk
- nakładki antypoślizgowe (zapobiegają przemieszczaniu się rotora podczas ćwiczeń na gładkich powierzchniach)
- komputer zliczający obroty, częstotliwość i liczbę kalorii
- wyrób medyczny znanego producenta firmy Armedical
- płynna regulacja oporu
- możliwość ćwiczenia np. na stołowym blacie
- rotor składany wygodny w przechowywaniu
- stalowa rama
- nylonowe pedały

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

- rotor z licznikiem AR-019
- tworzywo ramy: stal 
- typ: składany 
- max. waga użytkownika: 100 kg
- masa produktu: 2,3 kg
- wielkość urządzenia: 50 x 36 x 26 cm
- rodzaj pedałów: 2 nylonowe
- okres serwisowania: 12 miesięcy

Rotor rehabilitacyjny służy do rehabilitacji kończyn górnych i dolnych. Rotory rehabilitacyjne są to przyrządy, których celem jest poprawa sprawności kończyn osób, u których zostały one uszkodzone z powodu dysfunkcji, chorób ortopedycznych lub niedowładu np. po przebytym udarze. Stosowane są również w przypadku różnego rodzaju złamań, zmian zwyrodnieniowych stawów, w stanach zanikowych mięśni oraz po oparzeniowych, a także stany zapalne i reumatyczne. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów oraz zastosowaniu nowoczesnej techniki przy produkcji, są bardzo precyzyjne, stabilne, a także komfortowe i wygodne w użyciu. Z kolei poprzez użycie specjalnego pokrętła regulacji oporu są dopasowane do potrzeb każdego pacjenta. Dodatkowo, niektóre modele są wyposażone w specjalne nakładki, wykonane z materiału antypoślizgowego, zapobiegające niekontrolowanemu, samoistnemu przemieszczaniu się w trakcie ćwiczeń.

Ponadto, rotory są dokładnie przystosowane do możliwości korzystania przez pacjentów zarówno w warunkach szpitalnych tj. np. na oddziałach neurologii, reumatologii, ortopedii czy kinezyterapii, jak i domowych. W tym miejscu, należy podkreślić, iż mogą one być przytwierdzane do różnych drabinek, krzeseł, kabin np. typu UGUL, a nawet ścian.

Napisz opinię
2017-07-16 16:41:01 - 

Przy mojej długiej rehabilitacji po urazie nogi dał niesamowite efekty

2020-04-17 13:10:06 - 

Bardzo dobry sprzęt pomaga mi wrócić do sprawności