Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Szeroko podpora pod plecy, (zagłówek), znanej na rynku firmy medycznej ARmedical

Podpora pod plecy przeznaczona do łóżka głównie zaprojektowana z myślą o osobach długotrwale przebywających w pozycji leżącej, czyli osób obłożnie chorych, mających problemy z chodzeniem. Podpórka ARmedical może również znaleźć zastosowanie dla osób zdrowych spedzających długie godziny przed laptopem np. w łóżku. Zapewnia doskonałą stabilizacje kręgosłupa podczas siedzenia, pozwalając na jego odciążenie.

Podpórka ARmedical o specjalistycznej budowie, bardzo dobrze dopasowuje się do każdego użytkownika. Podpórka wyposażona została w pięciostopniową regulację, umożliwiającą pochylenie od 25 do 75 stopni, dzięki temu jest bardzo wygodna. Dodatkowo podpórka posiada odpinaną poduszkę pod głowę, można ją w każdej chwili ściągnąć w zależności od upodobań. Oparcie zostało wykonane z przewiewnego materiału siatkowego Mesh, który zapobiega przegrzaniu się pleców, zapewniając tym samym doskonałe warunki wentylacyjne.

Ponadto rama całej konstrukcji została zaprojektowana w sposób bardzo solidny i ergonomiczny, dla większego komfortu i bezpieczeństwa użytkownika. Podpórkę można stosować do każdego rodzaju łóżka czy dużego fotela. Podpórka pod plecy, (zagłówek), to wygodny sprzęt, który jest niezastąpiony podczas długich godzin spędzanych w łóżku. Podpórki zapewniają skuteczną wygodę choremu, zmniejszając bóle kręgosłupa i wymuszając prawidłową postawę podczas siedzenia.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- podpora przeznaczona pod plecy
- dla osób długotrwale przebywających w pozycji leżącej
- również, sprawdzi się dla osób zdrowych spędzających długie godziny przed laptopem w łóżku
- 5 stopniowa regulacja, zapewnia szeroki zakres działania
- dopasowuje się do każdego użytkownika
- posiada odpinaną poduszkę
- oparcie wykonane z przewiewnego materiału Mesh
- zapewnia doskonałą stabilizację kręgosłupa
- ergonomiczny kształt zapewnia wygodę
- solidna konstrukcja 
- wymusza prawidłową postawę podczas siedzenia

punktor INFORMACJE TECHNICZNE:

- szerokość całkowita sprzętu: 73 cm
- szerokość oparcia podpory: 65 cm
- wysokość: 59 cm
- głębokość: 47 cm
- grubość (szerokość), po złożeniu: 8 cm
- waga całkowita podpory: 2,8 kg
- maksymalne obciążenie: 120 kg