Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Roller Duo Ball Mini – mały wałek do rehabilitacji i masażu marki Qmed

Roller Duo Ball Mini Qmed to doskonały przyrząd do ćwiczeń treningowych, rehabilitacji oraz masażu całego ciała. Ten niewielki wałek doskonale sprawdzi się dla osób mających bóle kręgosłupa szyjnego lub lędźwiowego. Często bywa stosowany przez fizjoterapeutów dla pacjentów mających problem dyskopatią oraz cierpiącym na napięcia mięśniowe. Zastosowanie wałka pozwala na rozbicie mięśni w splotach mięśniowych, punktach spustowych oraz powięziach wpływając pozytywnie na cały organizm.

Mini wałek wykorzystywany również w mobilizacji kręgosłupa, pozwala skutecznie zwiększyć jego elastyczność. Wałek Duo Ball Mini do ćwiczeń polecany dla wszystkich osób mających bóle kręgosłupa, odcinka szyjnego lub piersiowego. Odpowiednio dobrane ćwiczenia gwarantują głęboki masaż mięśni przykręgosłupowych i odprężenie. Roller szczególnie zalecany jest dla osób prowadzących siedzący tryb życia. Produkt bardzo dobrze wykonany z wygodnej i miękkiej pianki EPP w kształcie połączonych ze sobą piłeczek. Roller w eleganckim odcieniu czerni.

Wałek Duo Ball Mini dla wszystkich, którzy potrzebują skutecznej rehabilitacji oraz osób chcących urozmaicić swoje treningi, a także dla relaksu całego ciała. Bywa stosowany do ogólnorozwojowych ćwiczeń na siłowni i w klubach fitness. W naszej bogatej ofercie znajdą Pańswo również inne produkty przeznaczone do ćwiczeń i rehabilitacji. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty i zakupu. Posiadamy w sklepie sprawdzony i skuteczny asortyment medyczny. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- roller Duo Ball Mini do ćwiczeń i rehabilitacji
- wykorzystywany również jako przyrząd masujący
- polecany dla osób mających bóle kręgosłupa szyjnego lub lędźwiowego
- stosowany w fizjoterapii i rehabilitacji
- pomocny dla pacjentów cierpiących na dyskopatię oraz napięcie mięśniowe
- stosowanie wałka pozwala na rozbicie mięśni w splotach mięśniowych
- ćwiczenia z wałkiem pozytywnie wpływają na cały organizm
- roller wykorzystywany w mobilizacji kręgosłupa, pozwala na zwiększenie jego elastyczności
- sprawdzi się u osób mających bóle kręgosłupa, odcinka szyjnego lub piersiowego
- szczególnie polecany dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia
- wykonany z miękkiej pianki EPP
- roller w czarnym odcieniu
- polecany dla urozmaicenia treningów

Polecamy Państwu również:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: