Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Roller standard do ćwiczeń rehabilitacyjnych i korekcyjnych.

Wałek standard marki Qmed to doskonały przyrząd do wykonywania masażu rozluźniającego i relaksacyjnego całego ciała oraz ćwiczeń ogólnorozwojowych. Powszechnie stosowany w gabinetach rehabilitacyjnych, masażu, siłowniach, klubach fitness oraz w domu do różnego rodzaju ćwiczeń i masażu. Wałek wykorzystuje masę ciała człowieka do samoczynnego rozluźnienia tkanek mięśniowych. Przyrząd jest bardzo prosty w zastosowaniu. Doskonale sprawdzi się dla osób, u których występują bóle kręgosłupa i ogólne zmęczenie mięśni.

Roller standard niezastąpiony dla osób aktywnych sportowo w celu szybszej regeneracji po wysiłku. Systematyczne ćwiczenia za pomocą wałka pomagają zwiększyć ukrwienie i elastyczność mięśni. Roller standard może okazać się idealnym przyrządem dla kobiet, które chcą pozbyć się cellulitu. Ćwiczenia za pomocą wałka również wpływają na jędrność ciała pomagając wysmuklić całą sylwetkę. Materiał, z którego został wytworzony wałek to odporny na pot i zanieczyszczenia łatwy w utrzymaniu czystości.

Wałek do ćwiczeń został solidnie wykonany, odporny jest  na zniszczenia, również przeznaczony dla osób o dużej masie ciała. Roller standard w czarnym kolorze w pomarańczowe kropki o nowoczesnym wyglądzie. Wymiary wałka to 45 cm x 15 cm. Produkt w naszej ofercie jest dostępny w bardzo dobrej cenie rynkowej. W naszym sklepie znajdą Państwo również inny asortyment przeznaczony do ćwiczeń rehabilitacyjnych i ogólnorozwojowych jak mini roller lub zestaw małego wałka i dużego. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- roller standard do ćwiczeń  rehabilitacyjnych i korekcyjnych
- doskonały do wykonywania masażu
- powszechnie stosowany w gabinetach rehabilitacyjnych, klubach fitness
- wałek wykorzystuje masę ciała człowieka do samoczynnego rozluźnienia tkanek mięśniowych
- bardzo prosty w zastosowaniu
- doskonały dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa
- polecany dla wszystkich aktywnie uprawiających sport w szybszej regeneracji organizmu
- idealny dla kobiet chcących pozbyć się cellulitu
- systematyczne ćwiczenia z wałkiem pozwalają ujędrnić ciało i wysmuklić sylwetkę
- wytworzony z materiału odpornego na pot
- łatwy w utrzymaniu czystości
- wymiary wałka: 45 cm x 15 cm

Napisz opinię
2022-01-10 13:45:27 - 

Super walek do cwiczen i masazu

Polecamy Państwu również: