Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Idealny zestaw do masażu całego ciała, ćwiczeń mały i duży roller

Mały i duży roller to doskonała propozycja dla osób aktywnych fizycznie oraz tych wymagających rehabilitacji. Zestaw zawierający mały i duży roller jest idealnym sprzętem do ćwiczeń wykorzystywanym przez sportowców, w siłowniach i klubach fitness polecanym w rehabilitacji i fizjoterapii. Mały Roller Duo Ball mogą Państwo stosować w ćwiczeniach wzmacniających kręgosłup i jego elastyczność. Roller mini idealnie sprawdza się dla wszystkich miewających bóle kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego. Ten niewielki wałek doskonały również dla osób, u których występują problemy z dyskopatią oraz tych cierpiących na napięcia mięśniowe. Stosowanie rollera mini pozwala na skuteczne rozbicie mięśni w splotach mięśniowych, punktach spustowych oraz powięziach rozluźniając cały organizm.

Wałek mini będzie idealny dla wszystkich osób, które prowadzą siedzący tryb życia, ćwiczenia z wałkiem pomogą zachować doskonałą formę. Z kolei roller standard przydatny będzie nie tylko do zwykłych ćwiczeń ale również korekcyjnych. Duży wałek to idealny przyrząd do robienia masażu rozluźniającego i relaksacyjnego całego ciała, sprawdzi się również dla osób, potrzebujących szybszej regeneracji po treningach. Duży roller do ćwiczeń to idealny przyrząd dla kobiet walczących z pomarańczową skórką – celluitem. Stosowanie ćwiczeń z wałkiem pomaga ograniczyć celluit, a niekiedy pozbyć się go raz na zawsze, wszystko zależy od systematyczności i intensywności ćwiczeń.

U osób, które ćwiczą z rollerem standard zaobserwowano zwiększenie jędrności ciała i wysmuklenie sylwetki. Ćwiczenia z wykorzystaniem wałka standard również pomagają zwiększyć ukrwienie i elastyczność mięśni. Dodatkowo roller  standard posiada materiał odporny na pot i zanieczyszczenia. Propozycja dwóch rollerów to u nas nowość jest to doskonała opcja dla osób lubiących ćwiczyć, mających problemy z bólem kręgosłupa, szyi oraz wszystkich tych, którzy potrzebują dogłębnego masażu. 2 rollery w zestawie stanowią bardzo atrakcyjną ofertę cenową. Również w naszym sklepie możliwość zakupienia sprzętu pojedynczo.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- zestaw zawierający mały i duży roller
- wałki wykorzystywane przez sportowców oraz do ćwiczeń indywidualnych na siłowni, w klubach fitness
- sprzęt polecany do ćwiczeń całego ciała w rehabilitacji i masażu
- mały roler pomocny w wzmocnieniu kręgosłupa i pozbyciu się bóli w odcinku szyjnym i lędźwiowym
- mini wałek  polecany dla osób z dyskopatią i wszystkich mających napięcia mięśniowe
- stosowanie mini rollera pozwala na rozbicie mięśni w splotach mięśniowych, punkatach spustowych oraz powięziach rozluźniając cały organizm
- mały wałek polecany dla osób prowadzących siedzący tryb życia
- wałek standard sprawdzi się w masażu relaksacyjnym i rozluźniającycm całe ciało
- duży wałek stosowany jest w regeneracji organizmu po intensywnych ćwiczeniach, szczególnie przez sportowców
- polecany dla kobiet chcących pozbyć się cellulitu
- wałek standard idealnie modeluje sylwetkę ujędrniając całe ciało
- duży wałek pomaga zwiększyć ukrwienie i elastyczność mięśni
- doskonałe przyrządy dla osób lubiących aktywność fizyczną
- wałki w zestawie tworzą bardzo atrakcyjną ofertę w dobrej cenie

 

Polecamy Państwu również:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: