Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobra piłka do masażu punktowego

Piłki rehabilitacyjne to zazwyczaj duże piłki lub też piłeczki jeżyki, które również maja działanie relaksujące. W naszej ofercie oprócz wyżej wymienionego asortymentu medyczno – rehabilitacyjnego pojawiły się piłeczki rehabilitacyjne do masażu punktowego Standard Ball marki Qmed. Są to piłki o gładkiej powierzchni, które powstały z specjalistycznego tworzywa odpornego na pot, wykazujące bardzo dobrą trwałość. Jest to specjalistyczny materiał, który doskonale działa na całe ciało pozwalając na dogłębny masaż i rozluźnienie całego ciała. Piłeczka do masażu pomocna na spięte mięśnie i powięzi, pozwala pozbyć się dolegliwości bólowych w miejscach, które zostaną poddane masażowi.

Warto stosować piłeczkę przed treningiem pozwala na rozluźnienie ciała, minimalizuje tym samym powstawanie kontuzji. Z kolei po masażu doskonale sprawdzi się w regeneracji zmęczonego ciała, zwłaszcza po wyczerpujących aktywnościach fizycznych. Doskonale sprawdza się w przypadku rozluźnienia mięśni pośladkowych, brzucha, łydki, przy rozciąganiu stóp, może być stosowana również na inne części ciała. Piłeczka masująca Standard Ball Qmed jest malutkich rozmiarów, więc można ją bez problemu zmieścić w każdej torebce, plecaku, wziąć ze sobą do pracy, szkoły czy na inny wyjazd. Piłeczka łatwa do zastosowania możemy nią samodzielnie wykonywać masaż każdej partii ciała nawet przed telewizorem w domu, masaż przy pomocy piłeczki może wykonać nam również inna osoba.

Piłeczka masująca tego typu może być świetnym urozmaiceniem każdej aktywności fizycznej. Jest to bardzo dobra piłeczka rehabilitacyjna Qmed powstała z pianki o podwyższonej twardości, wykazuje bardzo dobre właściwości na uszkodzenia. Kolor czarny z pomarańczowymi dodatkami, średnica piłeczki 8 cm. W naszym sklepie posiadamy również inne przyrządy do ćwiczeń wykonane z tego samego rodzaju materiału jak np. wałki do ćwiczeń w małym i dużym rozmiarze, duże piłki rehabilitacyjne oraz mniejsze piłeczki masujące jeżyki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, na wybrany asortyment posiadamy ceny promocyjne.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- piłka do masażu punktowego Qmed
- posiada gładką strukturę
- przeznaczona do ćwiczeń, rehabilitacji
- piłeczka pozwala na dogłębny relaks całego ciała
- stosowana jako urozmaicenie treningu
- pozwala rozluźnić mięśnie całego ciała
- wykonana z specjalistycznej pianki o podwyższonej twardości
- doskonała do punktowego automasażu wybranych części ciała
- masaż piłeczką pozwala zniwelować dolegliwości bólowe
- polecana przed treningami w celu rozluźnienia mięśni, po treningu w regeneracji
- działa rozluźniająco zapobiegając powstawaniu kontuzji
- bardzo dobrze sprawdzi się w rozluźnianiu mięśni pośladkowych, brzuchatych łydki, na stopy
- mały rozmiar pozwala zabrać piłeczkę wszędzie
- średnica 8 cm