Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry wałek masujący

Wałki - rollery rehabilitacyjne, do masażu to przyrządy, które można wykorzystywać zarówno w rehabilitacji jak i również w ćwiczeniach ogólnorozwojowych. Wałek tego typu można stosować do masażu pleców, nóg, rąk, szyi oraz innych części ciała. Wykonany został z trwałego i solidnego tworzywa odpornego na zniszczenia. Jego ergonomiczna konstrukcja z kolcami bardzo dobrze oddziałuje na całe ciało pozwalając na dogłębne rozluźnienie. Dodatkowo zastosowane na wałku kolczatki pozwalają poprawić krążenie, dlatego też wałki polecane dla osób, które mają słabe krążenie krwi.

Wałek do masażu QMED Massage Roller bardzo dobrze sprawdza się przy bólach stóp, przedramienia, dłoni, w zespołach cieśni nadgarstka, masaż nim zmniejsza dolegliwości bólowe, niekiedy eliminuje je całkowicie. Polecany również dla osób, u których występuje płaskostopie, również z ograniczoną mobilnością stawu skokowego. Masaż wałkiem zalecany dla osób, które prowadzą stresujący tryb życia, jego użycie pozwala na dogłębny relaks po całym dniu, dla osób mających stojący i siedzący tryb pracy. Wałek również można stosować przed treningiem pozwoli rozluźnić nam spięte mięśnie po treningu zregeneruje całe ciało. Warto pamiętać aby rozluźnić ciało zwłaszcza przed wymagającymi treningami, bardzo często pozwala to uniknąć kontuzji, szczególnie w sportach kontuzjogennych.

Roller masujący wykorzystywany bardzo chętnie w salonach masażu. Wałek może być użytkowany wszechstronnie i przez każdego. Masaż można wykonywać w każdej pozycji zarówno siedzącej, stojącej jak i również leżącej. Wałek niewielkich rozmiarów 17 cm x 17 cm, można mieć go zawsze przy sobie, bez problemu zmieści się w każdej treningowej torbie. W naszej ofercie posiadamy również inne wałki masujące, treningowe oraz różnego rodzaju przyrządy stosowane w rehabilitacji, ćwiczeniach i masażu całego ciała. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, na wybrany asortyment posiadamy liczne promocje. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- wałek z kolcami do masażu i rehabilitacji Qmed Massage Roller
- polecany przed i po treningu
- do zastosowania na różne części ciała, szczególnie na dłonie, nogi, przedramiona, plecy itp.
- pozwala wzmocnić całe ciało
- działa rozluźniająco na napięte mięśnie ciała
- pozwala poprawić krążenie krwi
- wałek polecany na dolegliwości bólowe stóp, dłoni np. w przypadku zespołu cieśni nadgarstka
- sprawdzą się dla osób z płaskostopiem jak i również dla osób z ograniczoną mobilnością stawu skokowego
- wałek posiada kolczatki - wypustki, które podczas nacisku na ciało pozwalają odczuć przyjemny efekt masażu
- zastosowane wałka pozwala pozbyć się całodziennego stresu
- polecany dla osób, które prowadzą siedzący, stojący tryb pracy
- wałek niewielkich rozmiarów bardzo poręczny
- wymiary: 17 cm x 7 cm