Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Solidny przyrząd do ćwiczeń kończyn górnych 

W tej ofercie prezentujemy dobrej jakości praktyczny zestaw do ćwiczeń. Jest to zestaw dedykowany do ćwiczeń rehabilitacyjnych kończyn górnych, barków a także części tułowia. Zestaw przeznaczony jest dla osób, które wymagają rehabilitacji po urazach, operacjach i innych zabiegach, które przyczyniły się do ograniczeń ruchowych górnej części ciała. Przyrządy doskonale sprawdzą się także dla osób zdrowych chcących w odpowiedni sposób zadbać o mięśnie górnych części ciała. Zestaw pozwala na wykonywanie różnych ćwiczeń pomaga w odbudowie zakresu ruchów i zwiększenia ruchomości w stawach kończyn górnych i górnej części tułowia.

Za pomocą tego rodzaju przyrządu do ćwiczeń kończyn górnych można również wzmocnić mięśnie kończyn górnych, grzbietu oraz poprawić układ krążenia. Dlatego odpowiedni będzie dla wszystkich osób mających problemy krążeniowe. W zestawie można zastosować manualną regulację – opór jednaj ręki stanowi opór dla drugiej. Konstrukcja tego przyrządu nie wymaga wiercenia w ścianie jak w przypadku innych tego rodzaju zestawów dedykowanych do ćwiczeń.

Ten przyrząd można w łatwy i szybki sposób zamontować na drzwiach, pod blaszkami umieszczono specjalne gumowe bolce, które zabezpieczają drzwi przed zniszczeniem czy porysowaniem. W składzie zestawu znajdziemy wieszak na kształt litery V. Dodatkowo w komplecie mamy inne pomocnicze narzędzia jak  klamra drzwiowa, linka, 2 bloczki, 2 uchwyty na ręce. Linka posiada długość 250 cm. Zestaw do rehabilitacji RF-881 dedykowany jest dla osób w każdym wieku młodszych jak i również starszych. Pozwala na wykonywanie ćwiczeń w pozycji siedzącej jak i również stojącej. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobry zestaw do ćwiczeń kończyn górnych
- dedykowany w rehabilitacji dla osób po urazach, operacjach, kończyn górnych, barków, górnej części tułowia
- polecany także dla osób mających problemy z krążeniem 
- sprawdzi się dla osób zdrowych chcących wzmocnić swoje mięśnie 
- pozwala zwiększyć ruchomość w stawach 
- z manualną regulacją
- szybkie zakładanie i ściąganie np. na drzwiach
- łatwy montaż bez konieczności wierceń 
- zestaw pozwala na wykonywanie różnego rodzaju ćwiczeń
- niezbędne elementy montażowe w komplecie

punktorW ZESTAWIE:

- przyrząd do ćwiczeń
- klamra drzwiowa 
- linka
- 2 bloczki
- 2 uchwyty