Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Oblicz ratę

punktor W KILKU SŁOWACH...

Wytrzymały twister do ćwiczeń - krążek

Ruch jest bardzo dobry dla naszego zdrowia i każdy z nas powinien ćwiczyć. Ważne jest aby dopasować formę ćwiczeń do własnego stanu zdrowia i trybu życia. Nie wszyscy z nas lubą biegać czy chodzić na siłownię dlatego warto również ćwiczyć w domu. Aby sobie pomóc i efektywniej ćwiczyć powinniśmy korzystać z różnego rodzaju sprzętów do ćwiczeń. Jak na przykład widoczne na zdjęciu twistery - dyski do ćwiczeń. To jedne z chętniej wykorzystywanych obok piłek, rollerów przyrządy sportowe pomocnicze w różnego rodzaju ćwiczeniach.

Ponieważ za pomocą twistera możemy ćwiczyć kręgosłup, brzuch nogi, stopy. Ćwiczenia z twisterem pomogą osobom zmagającym się z bólami kręgosłupa również wpłyną na lepszą jego postawę. Dysk obrotowy może być także przydatny dla osób z problemami pokarmowymi, jelitem grubym. Odpowiednio dobrane ćwiczenia pomogą się nam pozbyć dolegliwości pokarmowych. Także bardzo dobrze działa na stawy biodrowe oraz kolanowe.

Zastosowanie twistera w ćwiczeniach pomoże wzmocnić nam mięśnie brzucha, również jej wyrzeźbić a co najważniejsze pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Ten sprzęt sportowy pozwala na użycie go osobom nawet o większej masie ciała do 150 kg. Średnica krążka wynosi 33 cm. A całość waży 2 kg. Kolor krążka do wyboru czerwony lub żółty. Twistery polecane są do każdego rodzaju ćwiczeń idealnie sprawdzają się w domu jak i również na zajęciach grupowych. Ten model został wykonany z mocnego tworzywa, które posłuży nam na długie lata. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- twister przeznaczony do różnego rodzaju ćwiczeń
- bardzo wytrzymała struktura przeznaczona na lata
- dzięki twisterowi możemy ćwiczyć różne partie ciała
- pozwala na zmniejszenie dolegliwości bólowych np. kręgosłupa
- pomaga na problemy układu pokarmowego
- poprzez zastosowanie odpowiednich ćwiczeń
- wzmacnia mięśnie brzucha, bardzo dobry w ćwiczeniach stawu kolanowego i biodrowego
- zapewnia cichą pracę
- przeznaczony na dużą wagę 150 kg
- kolor do wyboru czerwony lub żółty
- średnica krążka 33 cm
- waga krążka 2 kg