Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Oblicz ratę

punktor W KILKU SŁOWACH...

Niedrogi stymulator mięśni TENS i EMS

Elektrostymulator mięśni Combo to doskonały aparat pozwalający na wykonywanie elektrostymulacji prądem TENS i EMS. Jest to produkt, który posłuży nam do uśmierzania bólów różnego pochodzenia. A mianowicie bardzo dobrze działa w bólach mięśni czy zaburzeniach krążenia. W wspomaganiu leczenia stanów pourazowych, czy chorobowych. Urządzenie pozwala na wybór bardzo dużej ilości programów jest ich aż 28. 18 programów należy do elektrostymulacji TENS. Z czego 12 programów to uniwersalne a 6 z nich zostało przeznaczone do stymulacji barków, karku, pleców, ramion, nóg, stóp. EMS zapewnia 9 programów które pozwalają na leczenie urazów mięśniowych. Przy elektrostymulacji EMS prądy są niskiej częstotliwości i pozwalają pobudzić mięśnie do wykonywania ćwiczeń pasywnych.

Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze jednak wymaga zapoznania się z instrukcją. Jeżeli chodzi o ustawienie programów tutaj również nie będzie problemów. Przyciski są bardzo łatwe i intuicyjne poziom natężenia można regulować przy pomocy plusa lub minusa. Łatwe ładowanie za pomocą kabla USB pozwala na wygodne zastosowanie urządzenia praktycznie wszędzie. Aparat do elektroterapii został wyposażony w specjalny zaczep, dzięki temu możemy go zapiąć do kieszonki, paska i mieć zawsze przy sobie. Zaletą jest również niewielki rozmiar i waga. Do zestawu zostały dołączone elektrody, które można użytkować wielokrotnie a w przypadku ich zużycia dokupić nowe.

Nasz sklep oferuje także zakup takich elektrod w ilości 2 sztuk. Urządzenie posiada system, który blokuje jego działanie w przypadku bezczynności trwającej około 20 sekund co pomaga zapobiec przypadkowemu przełączaniu. Działanie elektrostymulatora w zależności od wyboru konkretnego programu pozwala na czas pracy od 10 do 90 minut. Urządzenie do elektrostymulacji przydatne będzie dla osób po urazach, kontuzjach, złamaniach, pomocny dla osób z nerwobólami, zwyrodnieniami. Urządzenie sprawdzi się także dla osób z bólami migrenowymi czy zwykłymi bólami głowy. Jeżeli cierpimy na jakiekolwiek choroby, które mogą być przeciwwskazaniem do zastosowania elektroterapii należy zrezygnować z użytkowania urządzenia i poradzić się lekarza specjalisty.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- elektrostymulator mięśniowy TENS i EMS
- pozwala na uśmierzenie dolegliwości bólowych różnego pochodzenia
- posiada wbudowane programy pracy TENS i EMS
- TENS posiada 12 programów uniwersalnych oraz 6 zwykłych do zastosowania na kark, barki, plecy, ramiona, stopy
- EMS oferuje 9 programów pobudzające mięśnie do wykonywania ćwiczeń pasywnych
- czas pracy w zależności od wyboru programu od krótkiego 10 minutowego do bardzo długiego 90 min
- stymulator bardzo łatwy w obsłudze
- poziom natężenia regulowany poprzez przyciski plusa i minusa
- wygodne ładowanie dzięki zastosowaniu kabla USB
- w zestawie z elektrodami wymiennymi
- urządzenie wyposażone w zaczep dzięki któremu możemy przymocować go do spodni, koszuli, kieszeni itp
- lekki co ułatwia jego przenoszenie 

punktor W ZESTAWIE:

- elektrostymulator Haxe Combo
- 4 podkładki z elektrodami 40 x 40 mm
- przewody do podłączenia elektrod 2 sztuki
- kabel usb
- instrukcja zastosowania
- karta gwarancyjna 24 miesiące