Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Tanie elektrody do elektrostymulatora Combo Haxe w dwóch rozmiarach do wyboru

W tej ofercie prezentujemy wymienne elektrody do elektrostymulatora mięśni marki Haxe w modelu M100A. Elektrostymulator służy jak sama nazwa wskazuje do stymulacji mięśni. Pomocny bywa w przypadku łagodzenia bólów o różnym podłożu. Między innymi w urazach, złamaniach, kontuzjach. A także pry nerwobólach, bólach głowy również pochodzenia migrenowego. Elektrody w tej ofercie dostępne są w dwóch rozmiarach do wyboru 40 x 40 mm oraz 50 x 50 mm. Wyboru dokonają Państwo na stronie głównej pod napisem rozmiar znajduje się opcja do wyboru wystarczy jedynie nacisnąć interesujący nas rozmiar.

Elektrody Haxe Combo są żelowe bardzo dobrze sprawują się na skórze jeżeli chodzi o ich trzymanie się. Prawidłowo użytkowane elektrody mogą posłużyć nam nawet do 40 użyć. Wszystko zależy od tego jak je przechowujemy i użytkujemy. Elektrody są akcesoriami wymiennymi ja dodatkowo ten model jest bardzo tani. Ich koszt to około 8 zł za 2 sztuki a więc nie musimy martwić się, że ich zakup zrujnuje nasze fundusze. Nie ma również problemu z ich odklejaniem. 

W naszej ofercie zakupią Państwo również elektrostymulator Haxe Combo do którego są dedykowane niniejsze elektrody. A w komplecie wraz z urządzeniem znajduje się zestaw elektrod. Oferta dotyczy 2 sztuk elektrod w wybranym przez nas rozmiarze. Produkt wielorazowego użycia w przypadku zużycia należy wymienić na nowe. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- elektrody Haxe Combo do wyboru w dwóch rozmiarach: 40 x 40 mm oraz 50 x 50 mm
- przeznaczone do elektrostymulacji prądami TENS i EMS
- produkty wielorazowego użycia
- dobrze użytkowane wystarczą na około 40 stymulacji 
- idealnie dopasowują się do ciała
- zapewniają bardzo dobre trzymanie na ciele
- dobrze działają z elektrostymulatorem
- w opakowaniu 2 sztuki

Polecamy Państwu również: