Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobra poduszka elektryczna 100 W

Poduszki grzejące są asortymentem stosowanym nie tylko w okresie jesienno - zimowych, chociaż wtedy najczęściej decydujemy się na ich zakup. Jak się okazuje warto taką poduszkę stosować nie tylko w celu rozgrzania organizmu. Poduszki grzewcze mają szereg innych zdrowotnych zastosowań. Bardzo dobrze sprawdzają się dla osób mających problemy z krążeniem, ich zastosowanie pozwala na większą stymulację krążenie krwi. Za pomocą poduszki grzejącej można również  uzyskać dogłębne odprężenie i relaks, dlatego polecana jest  dla osób prowadzących stresujący tryb życia. Poduszka może także sprawdzić się dla osób z bezsennością jej zastosowanie ułatwia zasypianie. Poduszka pomocna bywa dla kobiet mających bolesne cykle menstruacyjne, bardzo dobra przy schorzeniach mięśniowych.

Poduszka Rossmax jest bezpiecznym produktem. w którym zastosowano specjalistyczny system automatycznego wyłączania po 90 minutach, dzięki czemu w przypadku np. zaśnięcia poduszka sama się wyłączy, chroni to przed nadmiernym przegraniem. Poduszka grzejąca pozwala na równomierne rozłożenie ciepła jej zaletą jest również szybki czas nagrzewania zużywający niewielką ilość energii. Poduszka została wyposażona w bardzo wygodny i czytelny wyświetlacz LCD, na którym wyświetlana jest temperatura. Do produktu dołączono pilot, dzięki temu obsługa jej jest intuicyjna i bardzo prosta dla każdego. W urządzeniu zastosowano 4 poziomy regulacji temperatury, dzięki temu każdy z Państwa na pewno dopasuje je do własnych potrzeb. Poduszka grzejąca jest bardzo wygodna w dotyku posiada miękki wkład z zdejmowanym pokrowcem.

Pokrowiec można prać, co ułatwia utrzymanie poduszki w odpowiednich warunkach higienicznych. Dodatkowo poszewka została wykonana z antyalergicznego i oddychającego materiału, dzięki temu będzie idealna nawet dla alergików. HP 4060A to bardzo dobra poduszka grzewcza renomowanej szwajcarskie firmy Rossmax. Poduszka o mocy grzewczej 100 W. Jest to duża poduszka grzejąca, wymiary poduszki elektrycznej 40 x 60 cm XXL. Poduszka doskonała na prezent dla rodziców czy dziadków. Produkt spełnia Normy Unijne w zakresie bezpieczeństwa z Certyfikatem CE. W zestawie znajdą Państwo poduszkę elektryczną, instrukcję obsługi oraz gwarancję od producenta wynoszącą 2 lata. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- poduszka elektryczna polecana dla ogólnego rozgrzania organizmu, w schorzeniach mięśniowych
- pomocna w słabym krążeniu
- zastosowanie poduszki pozwala na dogłębny relaks i odprężenie
- pomocna dla osób cierpiących na bezsenność, ułatwia zasypianie
- może być stosowana przy bolesnych cyklach menstruacyjnych
- poduszka posiada delikatny i miękki materiał z zdejmowanym pokrowcem
- poduszka grzewcza wyposażona w czytelny wyświetlacz LCD i pilot
- łatwa i intuicyjna w obsłudze
- poduszka z 4 poziomami regulacji
- poszewka z antyalergicznego materiału
- moc grzewcza: 100 W
- z automatycznym wyłącznikiem po 90 minutach
- poduszka pozwala na równomierne grzanie w każdym obszarze, charakteryzuje ją szybkość nagrzewania
- gwarancja 2 lata

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

- poduszka elektryczna model HP 4060A
- źródło zasilania: 220-240 V AC 50 Hz
- cztery poziomy grzania: 0-1-2-3-4
- wyświetlacz: LCD
- samoczynne wyłączanie po 90 minutach
- moc grzewcza: 100 W
- sterowanie za pomocą pilota
- wielkość poduszki: 40 x 60 cm XXL
- produkt certyfikowany
- zdejmowany pokrowiec antyalergiczny
- okres gwarancyjny 24 miesiące

Napisz opinię
2020-03-17 15:10:41 - 

najlepsza poduszka grzejąca jaką miałam i mogę zasypiać bez obaw bo sama się wyłączy