Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobra poduszka grzejąca Vitammy Heat Grey

Jesień i zima to szczególna pora, kiedy chętniej sięgamy po różnego rodzaju asortyment grzewczy pozwalający na szybsze ogrzanie naszego organizmu. Takich produktów jest bardzo dużo np. koce, kołdry, buty grzewcze czy poduszki grzejące, również do zakupienia w naszym sklepie. W tej ofercie prezentujemy bardzo dobrą poduszkę ogrzewającą, która jest pomocna w ogrzaniu całego ciała, można również na niej spać. Poduszka pozwala także na dogłębne odprężenie całego organizmu. Jej zastosowanie pozwoli również zniwelować stres, dlatego też polecana osobom zestresowanym. Ciepło płynące z poduszki ułatwia także zasypianie, dlatego sprawdzi się dla osób cierpiących na bezsenność.

Poduszkę można stosować pod głowę, plecy, nogi czy inne części ciała wymagające rozgrzania. Dla kobiet w czasie bolesnych miesiączek może przynieść ulgę, dla osób cierpiących na zmiany reumatyczne pozwala na ich niwelowanie. Jak widać zastosowanie poduszki jest wszechstronne. Poduszka elektryczna ogrzewająca VITAMMY HEAT GREY charakteryzuje się bardzo dobrą jakością i bezpieczeństwem. Wyposażona została w 3 wygodne zakresy temperatury 40, 50, 60 stopni Celsjusza. Dodatkowym atutem jest rozkład temperatury równomiernie na całej powierzchni. Poduszka bardzo szybko się nagrzewa i utrzymuje odpowiednią temperaturę. 

Dla zwiększenia bezpieczeństwa w poduszce zastosowano automatyczny wyłącznik, który uruchamia się po 2 godzinach użytkowania. Wygodę zapewnia mięciutka poszewka tkaninowa. Dodatkowo poszewka jest zdejmowana i zapinana na zatrzaski, dzięki temu można ją prać dla zachowania większej higieniczności. Jest to bardzo dobra poduszka grzejąca sterowana na pilota, dzięki temu jeszcze bardziej komfortowa, pozwala na wygodną zmianę regulacji temperatury. Wyposażona w długi przewód zasilający 225 cm. Pobór mocy 110 W. Poduszka została objęta 12 miesięczną gwarancją od producenta. Posiadamy również inne poduszki grzejące o zróżnicowanym poziomie mocy. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- poduszka elektryczna grzejąca przeznaczona do ogrzewania całego organizmu
- można na niej spać
- pomaga zrelaksować cały organizm działa jako poduszka odstresowująca
- pomocna w dolegliwościach bólowych np. miesiączkowych
- sprawdzi się na bóle reumatyczne
- pobór mocy 110W
- wyposażona w 3 zakresy temperatury: 40,50,60°C
- automatyczny wyłącznik po 2 godzinach
- zdejmowana miękka poszewka z zatrzaskami
- kabel zasilający 225 cm
- poduszka z pilotem sterującym
- gwarancja 12 miesięcy

punktor SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

- poduszka ogrzewająca elektryczna 
- pobieranie mocy: 110W
- kabel zasilający: 225 cm
- wielkość poduszki: 32 cm x 42 cm 
- 3 zakresy temperatury: 40,50,60°C
- samoczynne wyłączanie po 2h
- okres gwarancyjny: 2 lata
- masa produktu: 150 g
- zdejmowany pokrowiec

Napisz opinię
2020-05-07 13:32:37 - 

poduszka przyszła mi kilka dni temu akurat w te zimne dni rewelacja

Polecamy Państwu również: