Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Elektryczna poduszka z bezpiecznym systemem wyłączania 

Poduszki elektryczne to dla wielu osób poduszki spełniające efekt ogrzewania ciała. Ale są to nie tylko poduszki, którymi możemy ogrzać nasz organizm. To także poduszki o działaniu zdrowotnym, gdyż w wielu przypadkach pomagają zniwelować dolegliwości bólowe lub je zmniejszyć. I tak poduszki tego typu polecane są dla osób cierpiących na zmiany reumatyczne, bóle mięśniowe różnego pochodzenia, również mogą pomóc osobom zmagającym się z bólami głowy. Ciepło jakie oddaje poduszka to także forma relaksu pozwalająca pozbyć się napięcia nerwowego. Ciepło bardzo dobrze wpływa także na bezsenność. Dlatego osoby, które mają problem z zasypianiem zamiast stosować środki nasenne powinny wypróbować poduszki grzejące.

Ten model to bezpieczna poduszka elektryczna, ponieważ zastosowano w niej system zapobiegający przegrzewaniu się oraz automatyczne wyłączanie po czasie 90 minut od włączenia. Dzięki temu możemy bez stresu zasypiać nie przejmując się tym, że poduszkę trzeba będzie wyłączyć samodzielnie. Poduszka pozwala także na równomierne rozłożenie ciepła na całej powierzchni. Dodatkowo posiada 4 stopniową skalę za pomocą, której możemy regulować ciepło. Maksymalna temperatura jaką osiąga nagrzana poduszka to 75 stopni Celsjusza.

Ten model poduszki na powierzchni posiada miękki pokrowiec wykonany z polaru, który można prać. Przed zastosowaniem poduszki należy zapoznać się z dołączoną do opakowania instrukcją obsługi. Rozmiar prezentowanej poduszki to uniwersalny jak większość tego rodzaju asortymentu 30 x 40 cm, w ofercie posiadamy także poduszki ogrzewające o większych wymiarach. Poduszka dostępna z przewodem zasilającym o długości 220cm. Producent zapewnia 12 miesięczną gwarancję na produkt. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- poduszka grzewcza elektryczna
- polecana dla każdego kto chce się ogrzać w zimne wieczory
- sprawdzi się przy bólach reumatycznych
- polecana także na bóle mięśniowe oraz głowy 
- posiada 4 stopnie skali regulacji ciepła
- automatyczny wyłącznik czasowy
- system zapobiegający przegrzewaniu 
- max. temperatura grzania 75 stopni Celsjusza
- miękki wygodny pokrowiec w kolorze niebieskim
- możliwość prania pokrowca
- kabel o długości 220 cm 
- gwarancja 12 miesięcy

punktor DANE TECHNICZNE: 

- elektryczna poduszka 
- regulacja grzania: tak 4 stopniowa
- system przegrzania: tak
- automatyczne wyłączanie: tak po czasie 90 minut
- przewód o dł.: 220 cm
- moc: 100W
- napięcie zasilające: 230 V
- okres gwarancyjny: 1 rok
- pokrowiec: zdejmowany z polaru
- kolor: niebieski