Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości poduszka elektryczna TM-PE Comfort

Poduszka grzejąca to propozycja dla wszystkich osób, które nie lubią marznąc w jesienne i zimowe wieczory. Również przydatna wczesną wiosną kiedy w dzień jest ciepło a temperatura w nocy spada nawet do zera. Taki rodzaj poduszki można stosować praktycznie o każdej porze roku. Ponieważ poduszka elektryczna nie tylko pozwoli się nam rozgrzać ale również ma działanie relaksacyjne i zmniejszające ból. Szczególnie polecana osobom, które cierpią na bóle reumatyczne, mięśniowe a także może pomóc na bóle głowy czy przyzębia. Jej ciepło sprawia, że dolegliwości bólowe są znacznie mniejsze lub zostają ograniczone całkowicie.

Dodatkowo poduszka zapewnia efekt relaksu więc sprawdzi się dla osób, które prowadzą stresujący tryb życia. Ciepło z niej płynące ułatwia także zasypianie dlatego też idealna dla osób cierpiących na bezsenność. A więc zakup i stosowanie takiej poduszki jak widać ma bardzo pozytywny wpływ na nasz organizm. Dodatkowo warto zaznaczyć, że jest to bezpieczna poduszka elektryczna, która posiada funkcję automatycznego wyłączania po upływie 90 minut. Oprócz tego dla zwiększenia bezpieczeństwa w tym modelu mamy specjalny system chroniący przed przegrzaniem się. Poduszka pozwala także na równomierne rozłożenie ciepła na całej powierzchni, dzięki temu wszędzie grzeje tak samo. 

Z kolei zastosowana 4 stopniowa skala regulacji pozwala na odpowiednie dobranie temp. do naszych potrzeb. W poduszce zamontowano także kabel z możliwością odpięcia, dzięki temu poduszka pełni funkcję termoforu. Jeżeli odłączymy przewód zasilający to również poduszkę możemy prać w określonej przez producenta temperaturze. Materiał zastosowany w poduszce to polar bardzo miękki i przyjazny dla skóry. Poduszka do ogrzewania ciała i stóp może być również idealnym pomysłem na prezent dla rodziców czy dziadków. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- poduszka elektryczna grzewcza
- polecana dla osób, które bardzo marzną 
- pomocna przy różnego rodzaju dolegliwościach bólowych
- doskonała na bezsenne noce
- wyposażona w 4 stopniowy przełącznik regulacji temperatury
- z odpinanym kablem
- istnieje możliwość prania poduszki po odłączeniu przewodu zasilającego
- poduszka wykonana z miękkiego polaru
- z systemem chroniącym przed przegrzaniem 
- bezpieczne automatyczne wyłączanie po upływie 90 minut
- okres gwarancji producenta 12 miesięcy

punktor DANE TECHNICZNE: 

- poduszka elektryczna TM-PE Comfort
- 4 stopniowa skala regulacji temperatury
- kabel zasilający: 220 cm 
- automatyczny wyłącznik czasowy po upływie 90 minut
- moc 100 W
- max. temp. grzania 75 stopni Celsjusza
- napięcie zasilające: 230 V
- rozmiar poduszki: 40 x 30 cm
- okres gwarancyjny: 1 rok
- materiał poduszki: polar
- kolor: szary