Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Cienkie wkładki urologiczne na nietrzymanie moczu

Wkładki damskie Tena Lady to od wielu lat asortyment higieniczny stosowany przez kobiety na całym świecie z kropelkowym nietrzymaniem moczu. Kropelkowe nietrzymanie moczu to schorzenie, które może dotknąć kobiety w każdym wieku. Istnieje wiele przyczyn nietrzymania moczu, mogą to być powody związane z chorobami, po przebytych urazach w okolicy pęcherza, bardzo często związane z osłabionymi mięśniami, które wraz z wiekiem wiotczeją, również po porodzie zostają osłabione, co może przyczynić się do nietrzymania moczu. Inkontynencję moczową mogą powodować także inne czynniki, ważne jest aby odpowiednio zdiagnozować nietrzymanie moczu i zacząć je leczyć. Wkładki urologiczne pomogą zachować nam higieniczność na wysokim poziomie.

Wkładki Tena Lady cieszą się dużą popularnością dzięki specjalistycznym właściwościom. Między innymi posiadają idealną strukturę, która pozwala na bardzo dobre dopasowanie się do ciała. Wkładki na nietrzymanie moczu zapewniają wyjątkową wygodę, dzięki temu kobiety nie muszą rezygnować z dotychczasowego życia i aktywności fizycznej. Konstrukcja wkładki doskonale dopasowuje się do anatomicznej budowy kobiecej sylwetki. Ich nieszeleszczący materiał zapewnia dyskrecję pod ubraniem, dzięki temu nikt się nie zorientuje, że cierpimy na nietrzymanie moczu. Wkładki posiadają ultracienki materiał, który jest niewidoczny, a zarazem posiada bardzo dobrą chłonność. Dodatkowo w wkładzie zastosowano absorbent zapachu pochłaniający nieprzyjemną woń zapachu, dzięki temu każda kobieta może czuć się wyjątkowo.

Wkładki urologiczne przeznaczone dla kobiet bez względu na wiek, oddają doskonałe poczucie czystości i świeżości. Tena Lady Ultra Mini zostały przeznaczone na bardzo niski poziom nietrzymania moczu w skali chłonności na 6 kropelek zajmują 1. Dla kobiet, które potrzebują lepszego zabezpieczenia np. na średni stopień inkontynencji polecamy również wkładki Tena w innych rozmiarach. W opakowaniu znajduje się 14 sztuk chłonnych wkładek higienicznych. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór asortymentu higienicznego przeznaczonego na mniejsze, większe nietrzymanie moczu oraz kału. W sklepie także specjalistyczne wkładki urologiczne dla mężczyzn.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobre wkładki urologiczne damskie
- wkładki przeznaczone na niski poziom nietrzymania moczu
- posiadają delikatny materiał o bardzo dobrych właściwościach chłonnych
- wkładki przeznaczone dla kobiet w każdym wieku
- zapewniają wysoki poziom dyskrecji
- wkładki idealnie dopasowują się do anatomicznej budowy kobiet, nie zsuwają się, odpowiednie dla kobiet aktywnych zawodowo i fizycznie
- wyposażone w superabsorbent pochłaniający nieprzyjemną woń
- oddają wyjątkowe poczucie świeżości i suchości
- w opakowaniu 14 sztuk

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

Stosowane przez kobiety dotknięte w najniższym stopniu problemem inkontynencji - nietrzymania moczu, zgodnie z poniższym schematem posiadają najniższy stopień chłonności.

chłonności

Napisz opinię
2017-06-26 21:31:16 - 

Nie wywołują odparzeń, skóra jest sucha i nie podrażniona