Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobre wkładki na nietrzymanie moczu dla kobiet

Wkładki urologiczne TENA Lady Mini to niezwykle popularne wkładki dla kobiet w każdym wieku. Wkładki higieniczne zostały przeznaczone na nietrzymanie moczu w stopniu lekkim i średnim w zależności od rozmiaru i chłonności jaki wybierzemy. Nietrzymanie moczu to jedno z bardziej nieprzyjemnych schorzeń, które dotyka zarówno kobiety jak i mężczyzn w każdym wieku, powodowane jest wieloma czynnikami. Powyżej prezentujemy rozmiar Tena Lady Mini, który doskonale sprawdza się przy średnim i niskim nietrzymaniu moczu. Tena Lady Mini rozmiarem przypominają podpaski higieniczne, posiadają jednak znacznie lepsze właściwości chłonne.

Ich główną zaletą jest wysoki komfort użytkowania uzyskiwany przede wszystkim dzięki wsadowi "Dry Fast Core", którego zadaniem jest izolacja wilgoci, a co za tym idzie zapewnienie skórze doskonałej suchości. Dzięki temu każda kobieta może być tak samo aktywna jak przed inkontynencją moczową. Ponadto system "Fresh Odour" gwarantuje pochłanianie nieprzyjemnego zapachu. Wkładki higieniczneTena Lady oferują szeroką gamę rozmiarów i chłonności od najmniejszego stopnia inkontynencji moczowej do dużego. Ponadto wkładki zapewniają wysoki poziom dyskrecji niewidoczne pod ubraniem, wykonane również z nieszeleszczącego materiału.

Dodatkowo ich delikatny materiał posiada doskonałe właściwości wentylacyjne zapobiegające tworzeniu się podrażnień na skórze. Wkładki bardzo dobrze dopasowują się do bielizny, nie przesuwają się nawet podczas uprawiania sportu. Każda wkładka jest pakowana pojedynczo dla większej higieniczności, z łatwością można ją dyskretnie schować w torebce lub kieszeni. Wkładki na inkontynencje moczową Tena Lady Mini przeznaczone dla kobiet, posiadamy również specjalistyczne wkładki anatomiczne dla mężczyzn na nietrzymanie moczu. W opakowaniu znajduje się 20 sztuk wkładek higienicznych.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobre wkładki higieniczne na nietrzymanie moczu
- polecane na niski i średni poziom nietrzymania moczu
- wkładki przeznaczone dla kobiet 
- zapewniają doskonały komfort użytkowania
- wysoki poziom dyskrecji
- wyposażone w systemy zapewniające suchość skóry oraz pochłaniające nieprzyjemne zapachy
- każda wkładka urologiczna jest pakowana osobno
- wykonane z przyjemnego w dotyku materiału
- posiadają właściwości oddychające 
- wkładki idealnie dopasowują się do bielizny
- w opakowaniu 20 sztuk

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

Wkładki dla kobiet TENA Lady MINI zaprojektowane zostały specjalnie dla kobiet z problemem nietrzymania moczu w stopniu lekkim, co obrazuje poniższy schemat.

chłonności2

Napisz opinię
2017-06-26 21:31:42 - 

Noszenie nie sprawia dyskomfortu, po jakimś czasie zapomina się, że się je ma