Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobre wkładki higieniczne 

Wkładki urologiczne dla kobiet to propozycja asortymentu higienicznego dla kobiet z nietrzymaniem moczu. Jak powszechnie wiadomo nietrzymanie moczu to schorzenie, które bardzo często dotyka kobiety w starszym wieku, jednak nic bardziej mylnego nietrzymanie moczu może towarzyszyć również młodszym kobietom. Przyczyn jest bardzo wiele nie sposób wymienić wszystkich. Kobiety starsze zazwyczaj mogą cierpieć na nietrzymanie moczu ze względu na osłabienie mięśni, z kolei te młodsze mogą mieć problemy po porodzie fizjologicznym, również w czasie porodu. Nietrzymanie moczu może być także związane z jednostkami chorobowymi układu moczowego, po jego urazach itp.

W przypadku występowania nietrzymania moczu, warto wybrać odpowiednie produkty a takich na rynku jest sporo. Jednym z lepszych wyborów mogą być wkładki urologiczne TENA LADY, które od lat cieszą się dużą popularnością na rynku. Ze względu na doskonałe właściwości, do których możemy zaliczyć pochłanianie nieprzyjemnego zapachu jaki towarzyszy wydzielaniu się moczu. Zastosowanie wkładek pozwala na dłużej poczuć się bardziej świeżo. Wkładki Tena posiadają specjalistyczną strukturę, która idealnie dopasowuje się do bielizny, bez przesuwania nawet podczas aktywności fizycznej. Dodatkowo nieszeleszczący materiał zapewnia wysoki poziom dyskrecji pod ubraniem. Wkładki wyposażone zostały w superabsorbent doskonale pochłaniający nieprzyjemną woń wydostającą się wraz z moczem, dzięki temu kobiety mogą poczuć się świeżo przez dłuższy czas.

Wkładki urologiczne polecane dla kobiet w każdym wieku. Posiadamy również wkładki urologiczne z przeznaczeniem na mniejszy i większy stopień nietrzymania moczu. W naszej ofercie posiadamy również wkładki anatomiczne na nietrzymanie moczu dla mężczyzn oraz inne produkty na cięższą postać inkontynencji moczowej również kałowej jak pieluchy, pieluchomajtki itp. Wkładki w tej ofercie odpowiednie na nietrzymanie moczu kropelkowe średnie.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobre wkładki urologiczne
- przeznaczone na nietrzymanie moczu w stopniu średnim 
- posiadają specjalnie przedłużony wkład chłonny
- absorbują nieprzyjemne wrażenia zapachowe
- gromadzą wilgoć wewnątrz wkładu zabezpieczając przed przeciekaniem
- delikatne w zetknięciu ze skórą
- wkładki bardzo dyskretne
- pakowane pojedynczo
- pozwalają skórze oddychać
- pakowane po 16 sztuk

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

Wkładki Tena Lady Mini Plus dedykowane są dla kobiet z problemem inkontynencji w stopniu lekkim i średnim, posiadają jednak wydłużony wkład. Chłonność wkładek obrazuje poniższy schemat.

chłonności3

Napisz opinię
2017-06-26 21:32:40 - 

Skóra oddycha, nie poci się, przez co nie ma odparzeń