Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobre wkładki ze skrzydełkami

Nietrzymanie moczu to przypadłość na, którą cierpi coraz więcej osób, zarówno mężczyzn jak i kobiet. Nietrzymanie moczu jest niestety jedną z bardziej przykrych dolegliwości, które często są wstydliwe zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Bardzo często nietrzymanie moczu powodują różnego rodzaju choroby pęcherza, również urazy w jego obrębie. Przyczyną może być również zwiotczenie, związane ze starzeniem się jak i również rozluźnieniem mięśni powodowane porodem fizjologicznym. Są to niektóre z najczęstszych przyczyn kropelkowego nietrzymania moczu. Ważne jest aby odpowiednio zdiagnozować jednostkę chorobową i zacząć leczenie w tym kierunku. Niewątpliwie pomocne przy tym będzie zastosowanie odpowiednich wkładek urologicznych.

Takimi są prezentowane w tej ofercie wkładki na nietrzymanie moczu Tena Lady. Wkładki ze skrzydełkami to propozycja zabezpieczenia w inkontynencji moczowej w większym stopniu niż lekki, a mianowicie średnim. W skalo chłonności na 6 kropel zajmują 2,5. Skrzydełka stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed przeciekaniem zwłaszcza polecane są dla kobiet, które mimo nietrzymania moczy chcą nadal pozostać aktywne zarówno fizycznie jak i również zawodowo. Wkładki urologiczne Tena Lady Mini Plus Wings posiadają delikatny materiał Silky Soft Surface. Wkładki bardzo dobrze przylegają do bielizny i dopasowują się do kobiecej sylwetki. Ich cienka struktura zapewnia dyskrecję pod bielizną, również wpływ ma to zastosowanie nieszeleszczącego materiału.

Damskie wkładki Tena Lady Wings posiadają również właściwości pozwalające skórze swobodnie oddychać . Wydłużony wkład zapewnia jeszcze skuteczniejszą ochronę, zatrzymując wilgoć wewnątrz. A system Dry Fast Core zapewnia skórze doskonałą izolację od wilgoci, pozwalając skórze dłużej pozostać suchą. Co istotne to zastosowanie absorbentu pochłaniającego nieprzyjemną woń. Wkładki polecane dla kobiet w każdym wieku na kropelkowe nietrzymanie moczu. W opakowaniu znajduje się 16 sztuk wkładek chłonnych W naszej ofercie posiadamy również inne rodzaje wkładek w zależności od inkontynencji moczowej. Mamy również wkładki urologiczne z przeznaczeniem dla mężczyzn.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- wkładki dla kobiet z dolegliwością nietrzymania moczu w stopniu lekkim
- posiadają dodatkową ochronę jaką są skrzydełka
- specjalnie wydłużony wkład chłonny
- wykonane z materiałów oddychających
- bardzo dobrze dopasowują się do ciała
- polecane dla kobiet aktywnych zawodowo i fizycznie
- bardzo dobrze pochłaniają nieprzyjemne zapachy i zgromadzoną wilgoć
- dają uczucie suchości i świeżości na dłużej 
- materiał "Silky Soft", bardzo przyjemny w zetknięciu ze skórą
- w opakowaniu 16 sztuk

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

Wkładki dla kobiet Tena Lady Mini Plus Wings, to produkty stworzony dla osób z problemem nietrzymania moczu w stopniu lekkim i średnim. Wyrób posiada wydłużony wkład absorbujący. Chłonność tego modelu obrazuje schemat umieszczony poniżej:

chłonności3

Napisz opinię
2017-06-26 21:33:05 - 

Niska cena i wysoka jakość sprawiają, że często po nie sięgam