Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobre wkładki urologiczne chłonne

Nietrzymanie moczu to schorzenie, które występuje zarówno płci męskiej jak i damskiej. Bez względu na wiek może dotyczyć każdego z nas. Niekiedy powodowane urazami, przebytymi chorobami, urazami pęcherza czy jego okolic. Nietrzymanie moczu ma również związek z starzeniem się, nasze mięśnie jak każdy inny narząd ulega procesowi starzenia się z wiekiem tracąc elastyczność i wiotczeją, co niestety powoduje tzw. popuszczanie moczu. Nietrzymanie moczu również może towarzyszyć kobietom w ciąży jak i również po porodzie fizjologicznym. Każde nietrzymanie moczu nawet w niewielkim stopniu powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą w celu podjęcia odpowiedniego leczenia.

Międzyczasie dla zwiększenia własnego komfortu można stosować wkładki urologiczne np. Tena Lady, które zostały przeznaczone na nietrzymanie moczu w każdym stopniu w zależności od wyboru ich rozmiaru. Wkładki na nietrzymanie moczu to specjalistyczny asortyment higieniczny, który wyglądem przypomina zwykłe wkładki damskie. Jednak te urologiczne mają znacznie chłonniejsze wkłady, bardzo często zawierają absorbent zapachu dlatego to je wyróżnia. Wkład w tym wypadku przedłużony zapewnia jeszcze skuteczniejsze wchłanianie wydzieliny. Dodatkowo w tym modelu zastosowano specjalistyczny wsad Dry Fast Core, który jeszcze szybciej i skuteczniej chłonie wilgoć separując ją od ciała. Wyposażone w materiał Silky Soft Surface, który posiada bardzo delikatną strukturę wyjątkowo miękką w zetknięciu się ze skórą nie powoduje również podrażnień.

Wkładki na nietrzymanie moczu będą odpowiednie również dla osób ze skłonnościami alergicznymi. Kształt wkładki doskonale dopasowuje się do kobiecej budowy. Superabsorbent zapewnia chłonięcie nieprzyjemnego zapachu jaki towarzyszy podczas wydzielania się moczu. Wkładki zostały zapakowane każda oddzielnie aby móc je dyskretnie przechowywać. W opakowaniu znajduje się 12 sztuk. Wkładki polecane dla kobiet w każdym wieku odpowiednie również dla kobiet aktywnych fizycznie. Model Tena Lady Normal przeznaczony na średni poziom nietrzymania moczu. W naszej ofercie również wkładki urologiczne z przeznaczeniem dla mężczyzn.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo popularny model wkładek urologicznych dla kobiet
- posiadają chłonność odpowiednią dla kobiet z lekką i średnią inkontynencją
- doskonale dopasowują się do kształtów kobiecego ciała
- pochłaniają wilgoć i dają uczucie suchej skóry przez cały czas użytkowania
- absorbują nieprzyjemne zapachy
- wkładki niezwykle miękkie w dotyku
- pakowane pojedynczo, dzięki temu dyskretne w przechowywaniu
- wyposażone w elastyczne opaski boczne pozwalające na lepsze dopasowanie
- opakowanie zawiera 12 sztuk

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

TENA Lady Normal to produkt stosowany przez wiele kobiet z problemem nietrzymania moczu w stopniu lekkim oraz średnim. Chłonność wyrobu obrazuje poniższy schemat.

chłonności4

Napisz opinię
2017-06-26 21:33:42 - 

Kobieca skóra jest na ogól delikatna, ja jestem dodatkowo alergiczką. Wkładki nie podrażniają i dobrze się noszą