Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Popularne wkładki dla kobiet TENA Lady Super

Wkładki chłonne TENA Lady Super to doskonałe produkty chłonne na nietrzymanie moczu. Dla kobiet aktywnych, wymagających dodatkowej ochrony przed inkontynencją moczową. Kształt wkładki idealnie współgra z kształtem kobiecej sylwetki. Oddychający materiał Silky Soft Surface umożliwia lepszą cyrkulację powietrza i gwarantuje większą jakość wentylacji okolic intymnych. 

Formuła TENA Odour, sprawia, że wkładki dają jeszcze większe poczucie świeżości  i pewności kobietom. System Oudor Control eliminuje nieprzyjemny zapach i powoduje, że zostaje on wewnątrz wkładki dla lepszego komfortu. Dodatkowy System Body Shape pozwala na idealne dopasowanie się do ciała. Z kolei System Dry Fast Core jeszcze skuteczniej chłonie wydzieliny i wilgoć. Wkładki urologiczne powstały dla kobiet zmagających się z nietrzymaniem moczu, aby poprawić ich jakość życia i nie ograniczać życiowo.

Idealnie sprawdzą się podczas aktywności fizycznej np. ćwiczenia, bieganie, jazda na rowerze, ponieważ nie odklejają się i nie przesuwają podczas ruchu. Wkładki TENA są znacznie bardziej chłonne niż zwykłe produkty higieniczne, to dzięki ich niepowtarzalnym właściwościom. Ich cienka struktura i biały kolor powodują, że stają się niewidoczne i niewyczuwalne, podczas noszenia. Ich wchłanialność oznaczona jest kropelkami na opakowaniu ( 5 kropel, na średnią i dużą inkontynencję). Można zakupić je w naszym sklepie, dostępne w ekonomicznym opakowaniu 30 sztuk.

punktor  W KILKU SŁOWACH...

- dla kobiet aktywnych fizycznie i zawodowo
- na nietrzymanie moczu średnia i duża inkontynencja
- z oddychającego materiału
- zapewniają uczucie świeżości na dłużej
- w kilku rozmiarach

- z systemem przyspieszającym wchłanialność System Dry Fast Core
- System Oudor Control eliminuje nieprzyjemny zapach, zatrzymując go w środku
- ultracienki materiał jest niewidoczny i niewyczuwalny
- doskonale absorbują wilgoć i wydzieliny
- mocny klej na pasku umożliwia prawidłowe mocowanie

Napisz opinię
2017-06-26 21:34:03 - 

Wkładki są praktycznie niewyczuwalne po pewnym momencie noszenia