Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Popularne na rynku wkładki na nietrzymanie moczu dla kobiet TENA Lady Extra.

Tena Lady to specjalistyczne produkty higieniczne z przeznaczeniem na nietrzymanie moczu u kobiet. TENA Lady od lat skutecznie pomaga kobietom w tym nieprzyjemnym schorzeniu jakim jest inkontynencja moczowa. Dzięki takim sprawdzonym produktom jak TENA, znacznie podwyższa się jakość życia wielu kobiet na całym świecie. Nietrzymanie moczu jest chorobą bardzo popularną, występującą najczęściej u kobiet w średnim wieku jak i kobiet po porodzie, (również zalecane w okresie połogu).

Wkadki urologiczne TENA umożliwiają skuteczną ochronę przed nietrzymaniem moczu, a TENA Lady są szczególnie wyjątkowe, dzięki ich właściwościom. Do, których możemy zaliczyć między innymi absorbent zapachu, pochłaniający nieprzyjemną woń, odpowiada za niego formuła Oudor Control.  Wkładki posiadają kilka sytemów, które wyróżniają je na tle innych tańszych wkładek. Jest to System Dry Fast Core, który poprawia cyrkulację powietrza, umożliwiając lepszy oddech skórze  i daje gwarancję wiekszej świeżości. Natomiast System Body Shape, powoduje, że wkładka lepiej się układa.

Materiał zastosowany w produktach TENA to niezwykle delikatne tworzywo, o oddychających właściwościach, zapobiegających powstawaniu podrażnień. W wkładkach urologicznych TENA bez problemu można uprawiać sport np. spacery, bieganie, jazda na rowerze konno. Wkładki chłonne TENA to idealne produkty dla kobiet aktywnych, ceniących doskonałą jakość i komfort. Model Extra przeznaczony został na średnią chłonność w skali, posiada (4/8 kropli chłonności). Mamy również inne rozmiary produktów TENA, prosimy zapoznać się z ofertą naszego sklepu.

punktor  W KILKU SŁOWACH:

- dla kobiet z nietrzymaniem moczu (średnia inkontynencja)
- doskonale sprawdzą się w czasie połogu
- idealne podczas uprawiania sportów
- posiadają system Oudor Control eliminujący nieprzyjemny zapach
- Dry Fast Core odpowiada za prawidłową cyrkulację powietrza
- System Body Shape dopasowuje się idealnie do damskiej sylwetki
- TENA Lady Extra przeznaczona na średnią inkontynencję
- opakowanie zawiera 10 sztuk wkładek
- cienkie i elastyczne, bardzo dyskretne
- doskonale pochłaniają wyciek

Napisz opinię
2017-06-26 21:34:42 - 

Dobrze chłoną wilgoć, pozwalają skórze oddychać