Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Wkładki urologiczne TENA Lady Maxi - bardzo duży rozmiar.

TENA Lady Maxi to wkładki urologiczne powstały z myślą o kobietach mających problem z nietrzymaniem moczu. Nietrzymanie moczu dotyczy wielu kobiet, szczególnie w średnim i starszym wieku. Jest to również przypadłość, z którą boryka się wiele kobiet w ciąży i po porodzie. Inkontynencja moczowa jest nieprzyjemnym, powodującym dyskomfort schorzeniem na którą cierpią zarówno kobiety jak i mężczyźni. Prezentowany przez nas produkt to specjalistyczne wkładki urologiczne przeznaczone dla Pań, w ofercie sklepu posiadamy również asortyment na nietrzymanie moczu dla Panów.

Wkładki urologiczne TENA Lady to wysokiej klasy produkty posiadające niezwykłe właściwości, które czynią wkładki jeszcze bardziej komfortowymi. Wkładki doskonale  eliminują nieprzyjemny zapach powstający podczas wydzielania się moczu, dzięki zastosowaniu formuły Oudor Control. Poprawiają cyrkulację powietrza, która zapewnia skuteczną świeżość na dłużej, przez zastosowanie systemu Dry Fast Core. Ich elastyczny materiał zawiera formułę Body Shape pozwalającą na odpowiednie dopasowanie się do kobiecej budowy.

TENA Lady Maxi jest doskonałym produktem dla kobiet pragnących pozostać aktywnymi fizycznie i zawodowo, ceniącymi nieprzeciętny komfort. Również bardzo dobrze sprawdzą się dla kobiet w okresie połogu. Rozmiar Maxi to bardzo duże wkładki o odpowiedniej szerokości i długości, przeznaczone dla Pań  o większej sylwetce. Poziom wchłanialności wkładek przeznaczony na średnią inkontynencję, posiadają 4 kropeliki  w 8 stopniowej skali kropel wchłanialności.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- dla kobiet z nietrzymaniem moczu (średnia inkontynencja)
- doskonale sprawdzą się w czasie połogu
- idealne podczas uprawiania sportów
- posiadają system Oudor Control eliminujący nieprzyjemny zapach
- Dry Fast Core odpowiada za prawidłową cyrkulację powietrza
- System Body Shape dopasowuje się idealnie do damskiej sylwetki
- TENA Lady Extra przeznaczona na średnią inkontynencję
- opakowanie zawiera 10 sztuk wkładek
- cienkie i elastyczne, bardzo dyskretne
- doskonale pochłaniają wyciek

Napisz opinię
2017-06-26 21:35:04 - 

Produkt jest bardzo chłonny i wygodny w użyciu