Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bielizna chłonna Tena Pants Plus S to doskonały produkt stosowany w opiece nad pacjentami dotkniętymi w sposób większy niż przeciętny problemem nietrzymania moczu (inkontynencji). Majtki TENA Pants Plus + posiadają bardziej zaawansowany system pochłaniania (wyższa chłonność), niż model podstawowy (Normal). Produkt ten jest stosowany zarówno w opiece domowej nad pacjentem, jak i w różnego rodzaju zakładach opiekuńczo-leczniczych, szpitalach itp.

Majtki TENA Pants Plus zostały zaprojektowane w taki sposób, by doskonale przylegały do ciała. Wkład chłonny rozmieszczony został w największej ilości tam, gdzie zgodnie z anatomią ludzkiego ciała będzie to najbardziej potrzebne. Dzięki temu produkt doskonale utrzymuje się w należytej pozycji. Specjalny wkład pochłaniający wilgość pozwala pozostać skórze zawsze suchej, co jest szczególnie ważne dla utrzymania jej dobrej kondycji (np. w obliczu ryzyka powstania odleżyn). Tena Pants Plus są łatwe w użyciu, dzięki wygodnym rozerwalnym szwom bocznym (wystarczy jes rozerwać). Produkt posiada podwójną osłonę ConfioFit, która jeszcze lepiej zapobiega przeciekaniu moczu na zewnątrz.

Majtki chłonne Tena Pants Plus Small (S) to wyrób dedykowany głównie dla dzieci, jako pieluchomajtki dla dzieci lub bielizna chłonna dla dzieci. 
 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- podwyższone właściwości chłonne
- bardzo dobre przyleganie do ciałą, dzięki anatomicznej budowie
- wkład absorbujący nieprzyjemne zapachy
- wsad pochłaniający wilgość (zapobiegający przeciekaniu i wydostawaniu się moczu na zewnątrz)
- stosowane również jako bielizna chłonna dla dzieci
- łatwe i wygodne w użyciu
- zapewniają skórze suchość
- podwójna ochrona przed przeciekaniem
- rozmiar: S, obwód w biodrach: 65 - 85 (cm)

Wyrób stosowany jest przez pacjentów, których stopień inkontynencji (nietrzymania moczu) jest wyższy, niż przeciętny. W związku z tym, chłonność produktu oceniana jest na podwyższoną

 

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD W PASIE (BIODRACH)
S 65-85 (cm)
M 80-110 (cm)
L 100-135 (cm)
XL 120-160 (cm)



 

Napisz opinię
2017-06-26 21:39:04 - 

Mały rozmiar świetnie sprawdza się u mniejszych osób, takich jak ja. Polecam także dzieciom

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: