Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bielizna chłonna Tena Pants Plus XL to doskonały produkt stosowany w opiece nad pacjentami dotkniętymi w sposób większy niż przeciętny problemem nietrzymania moczu (inkontynencji). Majtki TENA Pants Plus + posiadają bardziej zaawansowany system pochłaniania (wyższa chłonność), niż model podstawowy (Normal). Produkt ten jest stosowany zarówno w opiece domowej nad pacjentem, jak i w różnego rodzaju zakładach opiekuńczo-leczniczych, szpitalach itp.

Majtki TENA Pants Plus zostały zaprojektowane w taki sposób, by doskonale przylegały do ciała. Wkład chłonny rozmieszczony został w największej ilości tam, gdzie zgodnie z anatomią ludzkiego ciała będzie to najbardziej potrzebne. Dzięki temu produkt doskonale utrzymuje się w należytej pozycji. Specjalny wkład pochłaniający wilgość pozwala pozostać skórze zawsze suchej, co jest szczególnie ważne dla utrzymania jej dobrej kondycji (np. w obliczu ryzyka powstania odleżyn). Tena Pants Plus są łatwe w użyciu, dzięki wygodnym rozerwalnym szwom bocznym (wystarczy jes rozerwać). Produkt posiada podwójną osłonę ConfioFit, która jeszcze lepiej zapobiega przeciekaniu moczu na zewnątrz.
 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- podwyższone właściwości chłonne
- bardzo dobre przyleganie do ciałą, dzięki anatomicznej budowie
- wkład absorbujący nieprzyjemne zapachy
- wsad pochłaniający wilgość (zapobiegający przeciekaniu i wydostawaniu się moczu na zewnątrz)
- stosowane również jako bielizna chłonna dla dzieci
- łatwe i wygodne w użyciu
- zapewniają skórze suchość
- podwójna ochrona przed przeciekaniem
- rozmiar: XL, obwód w biodrach: 120 - 160 (cm)

Wyrób stosowany jest przez pacjentów, których stopień inkontynencji (nietrzymania moczu) jest wyższy, niż przeciętny. W związku z tym, chłonność produktu oceniana jest na podwyższoną

 

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD W PASIE (BIODRACH)
S 65-85 (cm)
M 80-110 (cm)
L 100-135 (cm)
XL 120-160 (cm) 

Napisz opinię
2017-06-26 21:40:27 - 

Dobrze przylegają do ciała i dopasowują się do kształtów. Dzięki temu noszenie ich jest bardzo wygodne