Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tena Pants Normal L to bardzo dobrej jakości majtki chłonne dedykowane zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Innowacyjna techonologia sprawia, że bielizna chłonna Tena Pants Normal pozwala w sposób maksymalnie dyskretny spełniać swoją rolę. Dzieje się tak za sprawą specjalnie formowanego (w procesie technologicznym) wkładu chłonnego, którego najszersze wasrstwy znajdują się dokładnie tam, gdzie jest co potrzebne. W związku z powyższym, majtki TENA Pants Normal jeszcze lepiej przylegają do ciała - wzrasta komfort użytkowania i zmniejsza się widoczność produktu. Paranetry chłonności nie uległy zmianie - produkt ten doskonale pochłania nagromadzone wydzieliny, zamykając je wewnątrz wkładu. Specjalne barierki dodają pewności poruszania się, zaś przyjemne w dotyku materiały gwarantują wysoki komfort użytkowania tego produktu.

Slipy Tena Pants Normal posiadają ponadto specjalny absorbent, który doskonale pochłania nieprzyjemne zapachy i zatrzymuje je wewnątrz wkładu chłonnego. Warto również wspomnieć w tym miejscu o technologii FeelDry, która zapewnia użytkownikowi maksymalny poziom komfortu, poprzez odizolowanie wszelkich wydzielin. Skóra pozostaje sucha nawet podczas nacisku na majtki chłonne, co jest kluczowym warunkiem utrzymania jej w dobrej kondycji (ogranicza m.in. ryzyko wystąpienia odleżyn). TENA Pants Normal dostępne są w trzech rozmiarach: M, L i XL, ich zakładanie jest łatwe i wygodne dzięki zastosowaniu rozrywalnych szwów bocznych.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobre właściwości chłonne
- wysoki komfort użytkowania
- wkład chłonny zamyka wilgoć wewnątrz, zabezpieczając przed przeciekaniem
- absorbent zapachu
- specjalna technologia rozmieszczenia elementów chłonnych
- łatwe ubieranie i ściąganie (rozrywalne szwy boczne)
- utrzymują skórę suchą i nie pozbawiają jej dostępu powietrza
- rozmiar: M, zgodne w obwodzie bioder: 100 - 135 (cm)

Produkt bywa stosowany u osób z inkontynencją (nietrzymaniem moczu) na przeciętnym poziomie, jego chłonność oceniana jest na standardową

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD W PASIE (BIODRACH)
M 80-110 (cm)
L 100-135 (cm)
XL 120-160 (cm) 

Napisz opinię
2017-06-26 21:37:51 - 

Są bardzo miłe w dotyku, materiał wysokiej jakości