Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Wysokiej jakości paski do zamykania ran to ciekawa alternatywa dla szów (oczywiście stosowane wyłącznie w tych wypadkach, gdy jest to możliwe).

Paski do zamykania ran inaczej (plastry do zamykania ran, klej zamiast szwów, plastry zamiast szwów), z takimi nazwami mogą się Państwo spotkać szukając pasków do zamykania ran. Klej zamiast szwów to produkt medyczny przeznaczony do profesjonalnego użytku w szpitalach, gabinetach i placówkach medycznych. Plastry zyskały dużą popularność w chirurgii plastycznej, ze względów estetycznych i skracających proces leczenia. Paski są wykorzystywane w licznych zabiegach chirurgicznych przy zamykaniu ran, nacięć chirurgicznych, czy zranień. Coraz częściej zastępują tradycyjne szwy w określonych przypadkach chirurgicznych. Mogą być używane pojedynczo lub w połączeniu z innym szwami. Plastry do zamykania ran to produkty, które warto mieć w apteczce medycznej w domu czy samochodzie. Ostatnio bardzo chętnie stosowane przez mamy, szczególnie małych dzieci. Dzieci jako wiadomo są bardziej narażone na skaleczenia czy występowanie licznych ran. Wtedy z pomocą przychodzą małe plastry, które zabezpieczają ranę ograniczając występowanie infekcji i powodują szybsze leczenie. A w dodatku są bardzo łatwe w aplikacji i bezbolesne to czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi produktami opatrunkowymi. Plastry zaleca się stosować na suchą i odtłuszczoną skórę, zbliżając do siebie krawędzie rany, po czym należy staranni przykleić pasek. Paski to wysokiej jakości produkty wykonane z trwałego i bezpiecznego materiału. Opakowanie wyżej prezentowanych pasków zawiera 3 sztuki w rozmiarze 6x74(mm).

Jeżeli szukają Państwo komfortowych produktów w postaci pasków do zamykania ran to nasza ofera jest skierowana do was. Serdecznie zapraszamy do zakupu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- w niektórych przypadkach stosowane jako substytut nici chirurgicznych
- łatwe i bezpieczne w aplikacji
- do bezbolesnego zastosowania
- sterylne
- wzmocniona struktura
- dostępne w szerokiej gamie rozmiarów

Napisz opinię
2017-06-26 13:46:28 - 

Idealne dla osób, które mają zmniejszony próg bólu. Ściąganie nie wywołuje bólu