Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Opatrunek chłonny Fixopore S to plaster na rany polecany jako opatrunek na oko

Opatrunek Fixopore to plaster przeznaczony  na skaleczenia i rany średnich rozmiarów również pooperacyjne. Polecany szczególnie jako opatrunek na oko ze względu na okrągły kształt i delikatny materiał. Opatrunek o super chłonnym wkładzie sprawdza się doskonale przy opatrywaniu ran o średnim wysięku. Bardzo dobrze chłonie i utrzymuje wydzieliny. Warstwa, która pokrywa ranę jest bardzo delikatna i gładka wykonana ze specjalistycznej włókniny, co zapobiega przywieraniu opatrunku do powierzchni ran i szwów.

Opatrunek Fixopre dodatkowo pokryty został hipoalergicznym klejem, który nie powoduje reakcji alergicznych. Z powodzeniem mogą stosować go osoby z problemami alergicznym. Klej pomimo tego, że zapewnia stabilne mocowanie po jego usunięciu nie ma śladów na skórze. Przylepiec o elastycznej budowie bez problemu dopasowuje się do każdej powierzchni na skórze, nawet miejsc trudno dostępnych.

Specjalistycznie zaokrąglone brzegi zapobiegają przypadkowemu odklejaniu się plastra z powierzchni skóry. Plastry jałowe zostały umieszczone w ekonomicznym opakowaniu zawierającym 50 sztuk asortymentu, które wystarczą na dłuższą eksploatację. Opatrunki przeznaczone dla profesjonalnego i domowego użytku. Szczególnie nie zastąpione dla rodziców posiadających małe dzieci, niemniej jednak powinny stanowić uzupełnienie każdej  medycznej i domowej apteczki. Wymiary plastra 6,5 x 9,5 cm.


punktor
 GŁÓWNE ZALETY:

- plastry polecane na rany o średnim wysięku, rany pooperacyjne
- doskonałe jako opatrunek na oko
- bardzo dobrze chłoną i utrzymują wydzieliny
- wykonane ze specjalistycznej włókniny nie przywierają do rany
- pokryte hipoalergicznym klejem, bezpiecznym dla alergików
- nie pozostawia śladów na powierzchni po usunięciu
- plastry elastyczne dopasowujące się nawet do trudno dostępnych miejsc
- okrągłe plastry z opatrunkiem chłonnym Fixopore S w opakowaniu 50 sztuk
- wymiary plastrów: 6,5 cm x 9,5 cm
- sterylne pakowane pojedynczo