Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Okrągły plaster z opatrunkiem Fixopore "S", o wymiarach 9,5 cm x 6,5 cm 

Okrągły plaster z opatrunkiem Fixopore "S" to doskonały opatrunek chłonny, stosowany między innymi jako plaster na rany również polecany jako plaster na oko. Fixopore "S" posiada centralnie położony wkład chłonny dodatkowo wyposażony jest w specjalną warstwę kontaktową, która zabezpiecza oko przed przywieraniem kleju. Dodatkowo elastyczna włóknina pozwala dopasować się do nierówności twarzy.

Porowata struktura plastra pozwala na swobodny oddech skórze. Zewnętrzna warstwa zabezpieczona jest mikro siateczką zapobiegającą przywieraniu opatrunku do ran i szwów. Specjalistyczny akrylowy klej eliminuje występowanie podrażnień. Jego zastosowanie po odklejeniu nie pozostawia śladów po usunięciu plastra, trwały jednak łatwy do usunięcia. 

Plaster Fixopore "S" jest odporny na przypadkowe odklejenie się, dzięki zaokrąglonym brzegom. Opatrunek jest bardzo delikatny i przyjemny w dotyku. Plaster został poddany radiacyjnemu procesowi sterylizacji zapewniający wysoki poziom jałowości. Cena obejmuje 1 sztukę plastra Fixopore S, plaster pakowany pojedynczo.


punktor
 GŁÓWNE ZALETY:

- plaster Fixopore "S" wysokiej jakości 
- zawiera specjalistyczny klej akrylowy, eliminujący występowanie podrażnień
- opatrunek bardzo chłonny
- porowata struktura zapewnia oddech skórze
- może być stosowany jako plaster naklejany na oko lub ranę
- przyjemny w doktyku
- o zaokrąglonych brzegach, które zapobiegają odklejaniu się
- posiada specjalny chłonny wkład z włókniny
- wymiary plastra: 6,5 cm x 9,5 cm
- sterylizowany w radiacyjnym procesie 
- plaster pakowany pojedynczo