Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Wysokiej jakości plastry z parafiną - opatrunek parafinowy

Opatrunek sterylny parafinowy przeznaczony na rany oparzeniowe, po uszkodzeniach słonecznych, w otarciach naskórka. Polecane bardzo często w miejscach po pobraniach i nałożeniach przeszczepów skórnych. Plastry z parafiną - opatrunek parafinowy doskonale zapobiegają wysuszeniu i maceracji skóry. Zastosowanie w plastrach opatrunku parafinowego sprawia, że jego warstwa nie przywiera do powierzchni rany.

Parafina również ułatwia zmianę opatrunku jak i również zmniejsza dyskomfort i ból. Parafina dodatkowo jest neutralnym składnikiem, który pozwala stosowanie opatrunku wraz z innymi preparatami, które zawierają substancje lecznicze np. maści i antybiotyki. Dodatkowo materiał posiada duże oczka, które doskonale wentylują ranę, tym samym wzmacniają proces leczniczy.

Opatrunek parafinowy zawiera 100 procentową gazę bawełnianą bardzo delikatną w starciu ze skórą, która nie podrażnia ran. Paraffinet jest specjalistycznym opatrunkiem, który utrzymuje doskonałą wilgotność na zranionej powierzchni. Plastry z parafiną dodatkowo przyspieszają proces gojenia się ran. Plastry dla specjalistycznego zastosowania w medycynie również przydatne w warunkach domowych przy różnego rodzaju ranach. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- opatrunek z parafiną przeznaczony jest na rany oparzeniowe, po uszkodzeniach słonecznych, w otarciach naskórka
- pomocne przy miejscach po pobraniach i nałożeniach przeszczepów skórnych
- zapobiegają wysuszeniu rany
- opatrunek z parafiną 
- z 100% gazy bawełnianej
- plastry przyspieszające proces leczniczy
- mogą byc stosowane z innymi substancjami leczniczymi
- o delikatnej strukturze
- plastry zmniejszające dyskomfort i ból