Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Skuteczny zestaw dezynfekujący AHD 1000

W tej ofercie przedstawiamy Państwu bardzo dobry zestaw do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej w warunkach medycznych, kosmetycznych, fryzjerskich itp. Płyn można stosować również w innych placówkach, gdzie wymagane są wysokie standardy higieniczności. Płyn wykazuje bardzo dobre działanie na wirusy w przeciągu 15 minut skutecznie zabija bakterie, drożdżaki, gronkowca złocistego, wirusy grypy H1N1, wirusa Noro. Czas jaki wymaga w skutecznym pozbyciu się prątków gruźlicy, wirusów krwiopochodnych taki jak HIV, HBV, HCV, wirus Adeno, Rota to 30 sekund. W czasie jednej minuty pozwala pozbyć się wirusa Polio. Specjalistyczna konstrukcja dozownika, dzięki hermetycznemu pojemnikowi z połączonym systemem dozowania produkt zapobiega szerzeniu się zakażeń.

Jest to jeden z najszybciej działających środków dezynfekujących na skórę dostępnych na naszym rynku. Co istotne to dobra tolerancja środka na częste stosowanie go na skórze. W składzie znajdziemy składniki nawilżające jak kwas mlekowy oraz olejek zapachowy, który niweluje zapach alkoholu. Konsystencja płynu nie pozostawia na powierzchni lepkiej warstwy. Płyn dezynfekujący do skóry polecany dla każdego, kto nie ma uczulenia na środek alkoholowy, odpowiedni również dla osób z wrażliwą skórą. Zawiera składniki, które zapewniają bardzo dobre właściwości odtłuszczające.

Dozownik z płynem dezynfekującym przystosowany jest zawieszania na ścianie, można umieścić go w każdym bezpiecznym miejscu. Niniejsza oferta dotyczy dozownika Sterisiol i preparatu AHD 1000 x 3 w pojemności 700 ml każdy. Posiadamy również inne preparaty dezynfekujące w pojemnościach 250 ml, 500 ml czy duży kanister 5 l z serii AHD 1000. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sklepu medycznego.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

bardzo dobry zestaw dezynfekujący z dozownikiem Sterisol – 3x AHD 1000
- preparat dezynfekujący o szybkim działaniu 
- płyn do dezynfekcji chirurgicznej i higienicznej przeznaczony do dezynfekcji rąk i skóry przed zabiegami
- do zastosowania w warunkach medycznych również w gabinetach  fryzjerskich, kosmetycznych, tatuażu czy odnowy biologicznej itp. 
- hermetyczny pojemnik ogranicza przenoszenie materiału zakaźnego
- dozownik nadający się do powieszenia na ścianie
- dobrze tolerowany przy częstym użyciu na skórę
- płyn z substancjami nawilżającymi w składzie m.in. kwas mlekowy, woda oczyszczona
- w 15 sekund wykazuje działanie bakteriobójcze, drożdżakobójcze, gronkowiec złocisty, wirus grypy H1N1, wirus Noro.
- 30 sekund skutecznie zabija prątki gruźlicy, wirusy krwiopochodne – HIV, HBV, HCV, wirus Adeno, wirus Rota.
- w 60 sekund eliminuje niebezpiecznego wirusa Polio
- posiada właściwości odtłuszczające
- dostępny w kilku pojemnościach

Napisz opinię
2017-07-01 11:47:26 - 

Poręczne i praktyczne opakowanie, bardzo łatwo się z niego korzysta