Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry krem nawilżający

Velodes Cream to specjalistyczny krem regenerujący do przesuszonej skóry dłoni, może być również stosowany do całego ciała, polecany na miejsca szczególnie narażone na suchość jak kolana, łokcie, itp. Jest to idealny krem dla osób, które mają częsty kontakt z wodą, których skóra narażona jest na przesuszenie. Najczęściej są to osoby pracujące w służbach medycznych jak lekarze, pielęgniarki, laboranci, osoby mające kontakt z żywnością jak i również kosmetyczki, fryzjerzy itp. Polecany również dla wszystkich osób, których skóra ma tendencję do przesuszania się.

Krem bardzo dobrze sprawdza się dla osób obłożnie chorych, których skóra jest nadmiernie przesuszona i odwodniona. Balsam odżywczy posiada szereg pielęgnacyjnych właściwości, składniki skomponowane tak aby zapewnić pełne nawilżenie skórze. W składzie zawiera witaminę E, która jest powszechnie znana ze swoich odmładzających właściwości, określana mianem witaminy młodości. W balsamie znajdziemy również oliwę z oliwek, która doskonale nawilża i wygładza skórę. Z kolei gliceryna stanowi bardzo dobre natłuszczenie. Dzięki tak bogatym składnikom balsam doskonale odżywia i regeneruje skórę stymulując odnowę naskórka. Pozwala skutecznie łagodzić podrażnienia tworząc na skórze warstwę ochronną.

Warto zwrócić uwagę na bezpieczny skład produktu, w którym nie znajdziemy parabenów, składników szkodliwych dla naszego zdrowia i bardzo często wywołujących alergie oraz inne zmiany skórne czy przebarwienia w kontakcie ze słońcem. Dzięki bezpiecznemu składowi krem może być również używany przez osoby ze skłonnościami do podrażnień i alergii oraz osób z wrażliwą skórą. Krem ochronny do rąk Velodes Cream polecany do zastosowania na każdą porę roku, stanowi również doskonałe zabezpieczenie skóry w zimie przed mrozem i zimnem. Krem jest bezpiecznym produktem przebadanym dermatologicznie. Krem w pojemności 100 ml, idealny aby mieć go zawsze przy sobie zmieści się do każdej torebki.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- krem nawilżający Velodes Cream
- przeznaczony do skóry dłoni, może być stosowany do całego ciała, sprawdza się również na przesuszoną skórę łokci czy kolan
- bardzo dobry dla osób, które mają częsty kontakt z wodą
- doskonale sprawdza się dla osób obłożnie chorych
- stanowi bardzo dobre nawilżenie i natłuszczenie skóry
- idealnie odżywia i regeneruje naskórek
- balsam w składzie zawiera witaminę E - witamina młodości, oliwę z oliwek, glicerynę
- regeneruje i stymuluje odnowę naskórka
- skutecznie łagodzi podrażnienia
- bezpieczny nie zawiera w składzie parabenów
- przeznaczony do zastosowania na każdą porę roku
- pojemność 100 ml, stanowi krem bardziej podręcznym