Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry płyn do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej

Płyn dezynfekujący Velodes Soft przeznaczony do profesjonalnego zastosowania medycznego w dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej. Jak uzyskać pożądaną dezynfekcję? Dezynfekcję chirurgiczną uzyskamy w 90 sekund, (3 ml preparatu wcierać w czyste, suche dłonie przez 90, należy cały czas utrzymywać dłonie w stałej wilgotności przez uzupełnianie płynu. Nie zaleca się używania substancji na otwarte rany.

Natomiast higieniczną dezynfekcję otrzymamy już w 30 sekund, w tym celu należy wcierać płyn przez 30 sekund, (2 x 3 ml), również w suche dłonie. Płyn do dezynfekcji działa bardzo szybko i skutecznie, zabijając wirusy między innymi: HIV, HCV,  HBV, Ebola, Herpes Simplex. Preparat posiada przedłużone działanie bakteriobójcze do 3 godzin. Płyn zawiera glicerynę, która doskonale nawilża i  pielęgnującą dłonie. W składzie zawiera  alkohol izopropylowy, nie polecany dla osób mających uczulenie na ten składnik. Płyn posiada lekki, niedrażniący delikatny zapach.

Jego działanie zostało potwierdzone badaniami bakteriobójczymi, biobójczymi wobec prątków gruźlicy, wykazuje również właściwości drożdżakobójcze. W składzie występuje alkohol, opakowanie o pojemności 1 L, bardzo ekonomiczne, posłuży na dłużej. Butelka została wyposażona w wygodny dozownik w postaci pompki. Płyn Velodes Soft, można również wykorzystywać w dezynfekcji higienicznej w domowych warunkach, należy jednak przestrzegać zaleceń producenta.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- do profesjonalnego zastosowania na dłonie
- do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej
- bardzo skuteczny, działa w kilkadziesiąt sekund
- w składzie alkohol izopropylowy
- przeznaczony na suche dłonie
- z gliceryną, nawilżająca i pielęgnująca dłonie
- z wygodnym dozownikiem
- zabija wirusy: HIV, HCV, HBV, Eboli, Herpes Simplex
- posiada właściwości drożdżakobójcze, bakteriobójcze, również wobec prątków gruźlicy
- przedłużone działanie do 3 godzin
- opakowanie 1L, bardzo pojemne
- testowany medycznie