Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry krem do rąk

Velodes Cream to ochronny krem do rąk przeznaczony dla osób mających podrażnioną lub wysuszoną skórę dłoni po częstej dezynfekcji i myciu. Szczególnie popularny w środowisku medycznym wśród lekarzy, pielęgniarek i innych pracowników, mających na co dzień styczność z rękawiczkami, silnie myjącymi preparatami jak np. personel sprzątający. Doskonale sprawdzi się również dla osób, które posiadają wrażliwą skórę z tendencją do przesuszania. Niezastąpiony w pielęgnacji skóry dłoni dla pacjentów przebywających długotrwale w łóżku z powodu choroby, których skóra jest nadmiernie przesuszona i pozbawiona jędrności. 

Krem do skóry dłoni Velodes pozwala na dogłębną regenerację zapewniając nawilżenie na wysokim poziomie, dzięki zastosowaniu oliwy z oliwek. Skutecznie chroni skórę przed utratą elastyczności oraz starzeniem się, a to wszystko dzięki zastosowaniu w składzie witamy E, powszechnie zwaną jako witamina młodości.  Dodatkową ochronę dla skóry stanowi zawarta w kremie gliceryna. Krem jest bezpieczny w składzie nie znajdziemy parabenów, które bardzo często wywołują uczulenia oraz działają niekorzystnie na nasze zdrowie. Polecany dla osób mających skłonności do uczuleń i alergii.

Krem nawilżający Velodes bardzo dobrze rozprowadza się na powierzchni skóry, bez efektu lepkości dłoni. Velodes Cream jest jest bardzo dobrym kremem do rąk posiadającym silnie regenerujące właściwości bez niebezpiecznych składników. W naszej ofercie dostępny w dwóch opcjach pojemnościowych, a mianowicie prezentowanej 500 ml oraz krem w tubce 100 ml. Posiadamy również płyny do dezynfekcji dłoni z linii Velodes. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę kosmetyków pielęgnacyjnych do skóry dłoni, stóp oraz całego ciała również posiadamy asortyment dezynfekujący do skóry oraz powierzchni. 


punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- ochronny krem do rąk Velodes Cream
- wykazuje doskonałe właściwości nawilżające
- pielęgnuje i wzmacnia skórę dłoni
- stosowany przez osoby zmuszone do częstej dezynfekcji i mycia rąk np. personel medyczny
- produkt zawiera glicerynę, oliwę z oliwek i witaminę E
- przeznaczony również dla osób stosujących rękawiczki jednorazowe
- polecany dla osób z wrażliwą skórą
- błyskawiczne wchłanianie, bez efektu lepkości dłoni
- wolny od parabenów
- dostępny w różnych pojemnościach
- opakowanie butelka 500 ml z wygodną pompką