Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Skuteczny preparat dezynfekujący do rąk Velodes Soft 500 ml

Prawidłowa dezynfekcja dłoni to najlepsza profilaktyka przed zarażeniem się niektórymi bakteriami i wirusami. Niewątpliwie każdy z nas powinien przestrzegać prawidłowej higieny rąk codziennie. A zwłaszcza osoby, które pracują w służbach zdrowia lekarze, pielęgniarki, pozostały personel medyczny, również osoby w salonach fryzjerskich, kosmetycznych, masażu i innych miejscach użytku publicznego. Dlatego nasze preparaty dezynfekujące kierowane są do szerokiej gamy profesji nie tylko medycznych.

W tej ofercie prezentujemy bardzo skuteczny płyn do dezynfekcji skóry jest to Velodes Soft w butelce z wygodną pompką dozującą. Zastosowanie pompki pozwala na użycie takiej ilości środka jaka jest wymagana. Środek pozwala na skuteczną i szybką dezynfekcję higieniczną i chirurgiczną dłoni. Co ważne skutecznie działa na szerokie spektrum między innymi na: bakterie, grzyby, wirusy HIV, Vaccina, BVDV, grypy, herpex simplex, ebola, HCV, Rota, oraz prątki gruźlicy. Płyn dezynfekujący wykazuje przedłużone działanie bakteriobójcze w czasie 3 godzin. W zależności od tego jakiej dezynfekcji wymagamy chirurgicznej czy higienicznej preparat potrzebuje od 30 do 90 sekund aby zadziałał.

W składzie tego preparatu znajdziemy również składnik pielęgnujący jakim jest gliceryna. W tej ofercie Velodes Soft dostępny w butelce o pojemności 500 ml, posiadamy również inne warianty pojemnościowe tego preparatu dezynfekującego. W składzie znajdziemy: propan-2-ol, glukanian chorheksydyny. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór preparatów do dezynfekcji i mycia dłoni jak i również powierzchni, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- preparat dezynfekujący Velodes Soft 
- wykazuje szerokie spektrum działa na bakterie, grzyby, prątki gruźlicy
- skuteczny na wirusy m.in: HIV, Vaccina, BVDV, grypa, herpex simplex, ebola, HCV, Rota
- do dezynfekcji chirurgicznej i higienicznej
- w składzie gliceryna składnik pielęgnacyjny
- szybka i skuteczna dezynfekcja skóry rąk
- działa już od 30 do 90 sekund w zależności od dezynfekcji
- wygodne stosowanie, dzięki dołączonej pompce dozującej
- pojemność 500 ml, dostępne również inne pojemności
- w składzie: propan-2-ol, glukanian chorheksydyn