Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry płyn do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej w kanistrze 5L

Płyn dezynfekujący Velodes Soft  w bardzo ekonomicznym opakowaniu (kanister 5L). Przeznaczony głównie do profesjonalnego użytku odkażającego, higienicznego i chirurgicznego, skóry i rąk w szpitalach, przychodniach itp. Dezynfekcję można uzyskać już w 30 sekund, w przypadku dezynfekcji higienicznej, w tym celu należy nałożyć preparat na uprzednio umyte i osuszone dłonie, w ilości 3ml dwukrotnie i wcierać w dłonie przez zalecany czas.

Z kolei chirurgiczną dezynfekcję uzyskamy nakładając preparat w ilości 3m, wcierając go w skórę przez 90 sekund, dłonie powinny również być osuszone. Płyn Velodes Soft posiada w swoim składzie alkohol izopropylowy, nie zaleca się stosowania substancji na rany otwarte. Również nie polecany dla osób mających uczulenie, ponieważ preparat może podrażniać. Płyn bardzo skutecznie zabija wirusy między innymi: HIV, HCV, HBV, Ebola, Herpes Simplex. Posiada również szerokie działanie mikrobjcze: bakterie, prątki, grzyby, przedłużone do 3 godzin.

W składzie znajdziemy również glicerynę substancję powszechnie stosowaną w  wielu środkach i kosmetykach nawilżajacych. Preparat do dezynfekcji rąk charakteryzuje się lekkim, niedrażniącym zapachem. Produkt dostęppny w tej ofercie w dużym pojemnym opakowaniu, kanister 5l, dla codziennego zastosowania. Można również zakupic go w naszym sklepie w mniejszym opakowaniu o pojemności 1l. Płyn nadaję się również do domowego stosowania w dezynfekcji rąk, jednak w tym przypadku należy stosować go zgodnie z zaleceniami producenta.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- do profesjonalnego zastosowania w środowisku medycznym
- przeznaczony do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej
- działa już w 30 sekund
- zawiera alkohol izopropylowy
- nie wymaga użycia wody
- na suche dłonie
- z gliceryną, substancja nawilżająca
- w dużym opakowaniu, kanister 5l
- skutecznie zabija wirusy: HIV, HCV, HBV, Eboli, Herpes Simplex
- działanie mikrobójcze na liczne: bakterie, grzyby, prątki, drożdżaki
- o przedłużony działanie nawet do 3 godzin
- produkt bezpieczny 
- spełnia wymagania Unijne w zakresie medycznym
- posiada lekki, zapach niedrażniący